Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66

Wątek: Pokerstars

  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Nie ma haczykow, po prostu oni oferuja taka promocje, ktora widocznie po dogadaniu z odpowiednim pokeroomem im sie oplaca. Panowie nie nabijalibyscie sie tak z poczatkujacego kolegi, nie wszyscy musza znac co to BM na poczatku kariery pokerzysty i co to ortografia.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    haczyk czy chaczyk co za różnica i tak wiadomo o co mi chodzi! MAT-Fiz jestem i nie przywiązuje wagi do polskiego!! A quiz już rozwiązałem!

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    51
    I tak musisz sie sporo nameczyc zeby ten "bonus" wyplacic. Dla mnie to strata czasu. Rozmnozysz sobie ten bonus kilka razy i co z tego skoro nie bedziesz go mogl wyplacic bo trzeba uzbierac sporo punktow za aktywnosc. Niby haczyka nie ma ale sam widzisz ze to sa tylko niby darmowe pieniadze.

  4. #14
    jak rozmnozy sobie ten bonus to bedzie sie martwil czy grac wyzsze stawki czy wyplacic...

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    51
    Cytat Zamieszczone przez patrick_1989 Zobacz posta
    jak rozmnozy sobie ten bonus to bedzie sie martwil czy grac wyzsze stawki czy wyplacic...
    Taaa ... nawet jak rozmnozy pare razy to i tak jeszcze nie uzbiera wystarczajaco punktow. Kiedys sam skorzystalem z pokerprofessor na Titan. Zrobilem ze 50$ , 200$ ale co z tego skoro mialem dopiero 1/3 wypracowanych punktow ? Ja nie mam do takiego czegos cierpliwosci. Niby Twoja kasa a chodzby playmoney.
    Ale jesli ktos lubi cos takiego to prosze bardzo

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez gopixus87 Zobacz posta
    I tak musisz sie sporo nameczyc zeby ten "bonus" wyplacic. Dla mnie to strata czasu. Rozmnozysz sobie ten bonus kilka razy i co z tego skoro nie bedziesz go mogl wyplacic bo trzeba uzbierac sporo punktow za aktywnosc. Niby haczyka nie ma ale sam widzisz ze to sa tylko niby darmowe pieniadze.

    Pieprzysz Pan głupoty. Sam dostałem darmową kasę z Pokerstrategy. Bonus wyrabiałem ok. 4 tygodni. W tym czasie nauczyłem się podstaw pokera i podstaw strategii. Później wypłata i skakanie po różnych promocjach. Bankroll rósł i ciągle rośnie. Dla kogoś kto nie chce wpłacać swojej kasy to idealne rozwiązanie.
    Ostatnio edytowane przez kuken ; 10-04-2008 o 22:17

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez gopixus87 Zobacz posta
    I tak musisz sie sporo nameczyc zeby ten "bonus" wyplacic. Dla mnie to strata czasu. Rozmnozysz sobie ten bonus kilka razy i co z tego skoro nie bedziesz go mogl wyplacic bo trzeba uzbierac sporo punktow za aktywnosc. Niby haczyka nie ma ale sam widzisz ze to sa tylko niby darmowe pieniadze.
    Cytat Zamieszczone przez gopixus87 Zobacz posta
    Niby Twoja kasa a chodzby playmoney.
    Ale jesli ktos lubi cos takiego to prosze bardzo
    Wez sie chlopie lepiej pierdolnij w leb zamiast pisac takie posty.


    Cytat Zamieszczone przez gopixus87 Zobacz posta
    I tak musisz sie sporo nameczyc zeby ten "bonus" wyplacic.
    Co ty myslales ze bedziesz od razu wyplacal wygrana kase??
    Ja swoja pierwsza kase wyplacilem po pol roku grania.
    Jesli gosc mysli powaznie o pokerze to nie wyplaci po 2 tygodniach wygranej kasy tylko bedzie i uczyl i budowal bankrola.

    I wlasnie takie promocje sa dobra mozliwoscia zaczecia gry w pokera bo mozna stwierdzic bez wplacania kasy swojej czy sie do tego ktos nadaje czy nie.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 10-04-2008 o 21:34

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    51
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Wez sie chlopie lepiej pierdolnij w leb zamiast pisac takie posty.
    Tak to ty mozesz mowic do swojej matki ! Jesli masz problem to mozemy sie umowic i mi powiesz to prosto w oczy kozaku ! Jestes anonimowy w internecie to nie znaczy ze mozesz mnie obrazac !!! Zauwazylem ze czesto piszesz w taki sposob a jakos administracja nic sobie z tego nie robi.

    Edit: Jakbyś nie zauwazyl forum sluzy do wyrazania swoich opini a nie narzucania jej innym. Moze w koncu to zrozumiesz , ze nie masz monopolu na racje !!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez gopixus87 ; 10-04-2008 o 21:59

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Panowie, prosze o spokoj.

  10. #20
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Gopik na pokerstrategy daja pieniadze i ucza jak je pomnazac i budowac bankroll, wchodzić na wyższe stawki etc. Twoje podejscie sugeruje, że w d...
    masz pokera, tylko patrzysz skąd by tu wyciągnąć kasę. Jak nie umiesz wyjąć tych 150$ z Pokerstrategy(czyli summa summarum grając na zero), to znaczy, że się nie nadajesz do tej gry i tyle. Tysiące osób w Europie zbudowało tam bankrolla, a ty wypowiadasz swoje durne opinie, że się nie da...

    Ty nie potrafisz i na pewno nie upoważnia cie todo dawania rad początkującym...

    P.S. Sam zbudowałem swój drugi bankroll zaczynając od ich quizu i teraz "at last" gram na NL50