Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    No wiem kurwa...

    Ale w ty samym czasie jak z im gadalem robilem jeszcze 10 innych zeczy, i nie brdzo mialemc zas na rozmowe... dopiero pozniej do mnei doszlo, ze to stary myk oszustow... :/

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    no ja tez troche rzeczy naraz robilem... :/ troche sie pospieszylem z ta wplata tez... ale patrzalem na forum nic nie bylo w oszutach... pw odebral wiec myslalem ze raczej nie gadam z oszustem ;/

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    mozna cos zrobic zeby MB frajerowi zablokowalo konto ? juz nie mysle o zwrocie kasy ale zeby go sprawdzili czy na prawdziwe dane zalozone itd.

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335



    A co napieszesz do MB sorry wyslalem mu pieniadze, ale to bylo oszustwo... ( w gruncie rzeczy ktos cie poprosil o wyslaniu mu kasy i ty to zrobiles )

    zreszta po chuj robicie te wymiany wplata z banku trwa chwila i w druga strone podobnie, juz o karcie netellera nie wspominajac

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    no wlasnie o to chodzi ze nie napisze ze mnie oszukal ale jakies takie ciche info ze uzytkownik ma pare kont MB i ze zaklada je na nieprawdziwe dane... jezeli by to bylo prawda mogli by mu bloknac na czas weryfikacji...