Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    ALe jak wygląda ten bezprzewodowy net UPC że oni nam dają karte do laptopa czy przychodzą do domu i coś podłączają i mamy bezprzewodowy tylko w domu??

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    no i koniecznie podlacz neta kablem. Nie polecam routerow bezprzedowych , liveboxow itp. nie ma to jak kabel
    nie ma to jak kabel, po badbeacie jest się na czym powiesić
    Ostatnio edytowane przez indy ; 23-04-2008 o 08:36

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam

    Na mojej wiosce mam możliwość podłączenia jednego z dwóch netów:

    1. Kablówka, łącze od 600b/sek w porywach do 950b/sek.

    2. Radiówka, łącze nie wiem jakie ale podobno nieco lepsze, z tym że przy tej opcji miałbym zablokowane p2p itp. a czasem muszę ściągnąć jakiegoś pedeefa, czy empetrójkę. Grałem kiedyś na tym łączy i wszystko było ok. Jednak kusi mnie w stronę tego pierwszego ze względu na emulka.

    Doradzajcie Panowie.

    Pozdro

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Jestes pewny, ze chodzilo Ci o bajty na sekunde ?

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Miałem kiedyś internet w sieci w budynku, która była podpięta pod "centralę" jakiś kilometr dalej przez anteny na dachach obu domów. Odradzam. Podczas kiepskiej pogody łącze potrafiło mieć swoje humory. Do gry w pokera to moim zdaniem dyskwalifikuje łącze. Może u Ciebie będzie jakieś stabilniejsze rozwiązanie, ale na Twoim miejscu brałbym coś, co idzie po kablach, nawet jeśli nie jest zbyt szybkie. No i jeśli to jest w kb/s, a nie b/s

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    Twoim miejscu brałbym coś, co idzie po kablach, nawet jeśli nie jest zbyt szybkie.)
    Na tej radiówce grałem jakieś kilka k rozdań na pięciu stołach i było stabilnie. Pytanie tylko się nasuwa, czy będzie stabilnie na kablu mimo, że łącze jest ciut słabsze niż to 600-950 kb/sek, a ja będę grał na 5+ stołach. Albo inaczej: jakie jest potrzebne minimalne łącze do 5-8 stołów?

    Cytat Zamieszczone przez robertocarlos Zobacz posta
    Nie wypowiem się na temat internetu tylko eMule. Po co się w to bawić jak jest rapidshare? Konto kosztuje kilkanaście złotych miesięcznie a ma się wszystko czego się chce.
    Pozdrawiam.
    Z rapida też korzystam i jest ok, ale na rapidzie czasem nie znajdziesz tego co na emulu

    Cytat Zamieszczone przez SlepY Zobacz posta
    Jestes pewny, ze chodzilo Ci o bajty na sekunde ?
    Jasne, jasne, chodzi o kb/sek

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    mam taki problem, mam Netie pare miesiecy i od okolo 3 tygodni co kilkadziesiat minut mi zrywa połączenie dosłownie na pare sekund( jak przegladam tylko strony to nawet tego nie zauwazam, ale jak mam pokera wlaczonego to mi sie robi disconect i pozniej reconect), niemniej to wystarczy aby mi przerwać rozdanie. Problem ten sie powtarza gdzies co okolo 30-40 minut i wlasciwie uniemozliwia mi gre. Wczesniej wszystko ładnie śmigało i nie bylo takich problemów. Miał ktos moze podobny problem albo wie czym to moze byc spowodowane i jak temu zaradzić, z góry wielkie dzieki za pomoc.

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    2
    mam dokładnie ten sam problem z netią, tylko że u mnie trwa to juz od 3 miesiecy i zrywa co 10-20 min

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    kb- kilo bity, kB- kilo bajty i jest różnica

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    odswiezam temacik

    jak teraz wyglada granie na internecie Netii? czy nadal zrywa polaczenie, czy jest juz stabilnie?