Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 180
  1. #41
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Legnica/Wrocław
    Posty
    149
    Frekwencja pozytywnie zaskoczyła, oby na kolejnych podobna byłą

    Podam pierwszą trójkę a w ciągu dnia wkleje pełne wyniki:
    1. Kojotus
    2. FPOFPO
    3. Amazonit.

    Gratulacje

    Problem mam z umiejscowieniem w tabeli wyników dwóch zawodników, którzy nie zgłosili mi swojego odpadnięcie, lub tego niedosłyszałem. Gracz Z1111Z oraz Karlos83, mam podejrzenia, kiedy odpadli i zaznaczyłem sobie, ale poczekam na Prywatne Wiadomości od tych graczy do końca tygodnia, bo inaczej bedę musiał Was chłopaki na ostatnie miejsce przesunąć. Jeden z Was odpadł koło 35 miejsca drugi nieco poźniej. Przyznać się proszę, jesli pamiętacie

    Dziękuje wszystkim graczom turniej i sorki, że rozpoczeliśmy z poślizgiem, ale kolejka do zapisów troche mnie zaskoczyła swoja długością

    Pozdrawiam

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    Najbardziej mnie ciekawi, który był koleś o nicku lucky bo jakoś nie dało rady go wczoraj wygryźć ;p

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    frekwencja rzeczywiście wspaniała!!!! do tego masa death money od stałych bywalców więc mam nadzieję, że wielu z nowych wróci na tur. wszystkich których wyfiszowałem bardzo przepraszam za luźne podejście

    ps. focus, nowym graczom drobne uchybienia można wybaczyć , ale dochodzenie teraz czy ktoś kto się nie zgłosił, odpadł na 36 czy 35 miejscu jest bezsensu. przesunięcie na last place, bo na przyszłość będziesz się bawił w detektywa po każdym turnieju.

  4. #44
    Donos to Z1111Z odpadl okolo 35 miejsca

    ps
    Pisze w jego imieniu, bo on wlasnie zaczyna sie wygrzewac w Miami i pewnie nie bedzie siedziec w necie

  5. #45
    no to dodam tylko, ze Z1111Z ZGLASZAL odpadniecie, z reszta focussik o tym wspomina

  6. #46
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Legnica/Wrocław
    Posty
    149
    Ja sobie zaznaczyłem, kiedy przestało mi sie zgadzać na liście i sobie puste miejsca zrobiłem. Wszystko już jasne. Zaraz wklepie wyniki do tabelki i wstawie na stronę.

    Pierwszy turniej, to nie będziemy karać nikogo przesuwaniem na ostatnie miejsce

  7. #47
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Legnica/Wrocław
    Posty
    149
    Dobra wyniki dodane, chyba ucięło mi ostatnie trzy miejsca (które zajęli Zbyszek, Szymon i Idziu)

    Zobaczcie czy dobrze nicki wpisałem, szczególnie te, które mają dostać po 20$ za pierwszy raz oraz top5
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez focusssik ; 11-04-2008 o 13:12

  8. #48
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    takie pytanko, kiedy sie dostaje te 20$ na betssonie ?

  9. #49
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    wkrótce

  10. #50
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4
    Do turnieju 'mistrzów' 9 najlepszych wyników? Czy 12?