Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jak wam sie podobal turniej?

    Moim zdaniem to najlepszy lokal do gry w pokera w jakim gralismy, tania pizza, duze stoly, cala sala praktycznie dla nas. Szkoda tylko ze wtopilem troche w grze po zakonczeniu turnieju, ale na szczescie wyjechalem jeszcze na plusie wiec jest fajnie
    Gratuluje zwyciezcy Warsawowi, zaczelismy mniej wiecej w stosunku 7-1 w zetonach, walczylem ile moglem ale niestety zakonczylem z KT w reku vs JJ Warsowa.
    Gratulacje tez dla Kirka za 3 pod rzad wynik w kasce.
    Szacunek dla Mariana, najlepszego jednokartowego pokerzysty w Polsce ;P i wszystkich ktorzy pojawili sie na turnieju, a ci ktorych nie bylo niech zaluja.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Dzięki za gratulacje, jak widać szczęście może dopisywać również dwa razy pod rząd. Moje przewidywania co do 90% na doliego jak najbardziej się sprawdziły, to jest znakomity gracz - a przy heads up, ze względu na ilość chipsów, szanse były raczej przesądzone.
    Osobiście myślałem, że za wiele już nie ugraqm po tym "szalonym" rozdaniu, gdzie moja trójka króli nijak się miała do dwóch fulli.
    Również gratuluję Kirkowi stałej formy, oraz Vittoriowi udanego debiutu. No i ukłony dla Seby, który też jak zwykle grał bardzo dobrze, a tylko pecha miał zwiększego niż zwykle (KK vs AA).

    I na koniec, gigantyczny szacunek dla Mariana za organizację, oraz niewiele mniejszy dla wszystkich Opolan, za znalezienie takieg fajnego lokalu.

    Do zobaczenia na następnym turnieju,

    Pzdr

    Warsaw

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Witam wszystkich i też się przyłączam do gratulacji dla warsaw'a
    Pod koniec trochę poluzowałem dyscypline i po tej wspomnianej partii kiedy miałem najwięcej żetonów zamiast atakować dałem się ograć, brak doświadczenia zrobił swoje
    Pomimo lekkiego żalu cieszę się z podium niezmiernie,
    w końcu nie tylko jestem debiutantem na turnieju ale też pierwszy raz w życiu grałem nolimit

    Szacuneczek dla wszystkich co się stawili
    pozdrowienia dla reszty

    Vitorio

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wrazenie z turnieju extra podobnie jak vitoria
    mysle ze final i 6 miejsce na debiut bedzie jakas odskocznia na przyszlosc
    troche zesmy sie poduczyli w taktyce no-limit troche trikow poznali wiec z bagazem doswiadczen na nastepnym turnieju sprobujemy pograc troche inaczej
    poki co taktyka zachowawcza na poczatku nie oplacila sie i troszke zaluje kilku decyzji m.in. pas z fullem K2 na doliego AA no ale coz za nauke sie placi...
    byc moze byloby 1-2 pozycja wyzej ale to i tak nie ma teraz wiekszego znaczenia
    na forum bedziemy pisac o naszych spotkaniach ktore postaramy sie uczynic cyklicznymi 2-3 w miesiacu wiec po takich rozgrzewkach powinnismy jeszcze leciutko podniesc poziom
    dzienx marianowi doliemu i oczywiscie gratki dla warsawa
    pozdro
    palo

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Hej!
    Wielkie gratulacje dla Warsawa za obronę tytułu! Wielki wyczyn, ale także dla pozostałych- Doliemu za 2 miejsce, kirkowi za wpisanie się do historii i debiutantom za niezłe miejsca

    swzkoda ze mnei nie było, ale zdąże Was jeszcze nie raz ograc

    Soprano

    PS. Specjalne thx dla Doliego za płytkę !!

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Turniej tradycyjnie był super
    Lokal wręcz wymarzony do naszych rozgrywek. Oddzielna duża sala, całkiem skutecznie działające wiatraki no i smaczna pizza za bardzo przyzwoitą kwotę podawana przez sympatyczną i uroczą kelnerkę.

    Sam turniej też dostarczył spodziewanych emocji a ze swojego wyniku mogę się tylko cieszyć chociaż oczywiście mam cały czas wrażenie że mogłem bardziej skutecznie przewidzieć kartę jaką miał Warsaw a co za tym idzie nie przebijać go i uniknąć odpadnięcia przynajmniej w tym rozdaniu :wink: . Niestety poniosło mnie i z 999 + bocznym Asem nadziałem się na strita :? . Wczoraj wyczytałem na PLANECIE że zapisałem się złotymi zgłoskami w historii turniejów jako pierwszy gracz który na trzech kolejnych turniejach był na płatnych miejscach (musiałem się pochwalić bo może nie wszyscy odwiedzają stronę Mariana '8)' ). Oczywiście uważam że Warsaw ma bardzo duże szanse na przyćmienie tego osiągnięcia i zostać pierwszym graczem z trzema kolejnymi zwycięzstwami ale to dopiero przed nim
    Tradycyjnie była grupa nowych graczy którzy całkiem skutecznie mieszali ale co najważniejsze po ich wypowiedziach od razu można się zorientować że nie jest to ich jednorazowy wyskok na turniej tylko dołączą do naszej coraz liczniejszej rodzinki :P .

    Już po turnieju zostało nas piątka która w oczekiwaniu na pociąg rozegrała 'kilka' rozdań w systemie POT LIMIT 0,5/1 zł na zasadzie że rozdający wybiera odmianę pokera. A odmian mieliśmy sporo. Najwięcej emocji budził system "one card on the head". Polegający na otrzymaniu jednej karty i przyklejeniu jej do swojego czoła, czyli znasz kartę przeciwników ale nie znasz swojej. Licytacje były prawdziwą próbą nerwów w której Marian wykazał się nie lada wyczynem pomimo że widział na głowie Warsaw Asa trefl to przebił jego zagranie a co najważniejsze zrobił to na tyle skutecznie (sam też miał bardzo ładną kartę - K kier) że Warsaw spasował. Tak się zastanawiam czy to jeszcze był poker A może następnym razem wprowadzić modyfikację do tego systemu i dodać etap wymiany karty, czyli po pierwszej licytacji można wymienić swoją kartę i przeprowadzać drugą licytację 8)

    Podziękowania dla organizatorów oraz wszystkich uczestników za wspaniałą zabawę :P

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Marian, kiedy pojawia sie zdjecia? A moze ktos jeszcze robil, bo z checia bym obejrzal.

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Zdjęcia już są na planecie. Tradycyjnie wyszło trochę problemów z ich oświetleniem, no ale zawsze to jakaś pamiątka jest. Także zapraszam do oglądania.