Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik 40/13.

    GAME #921143425: Texas Hold'em NL $0.10/$0.20 2008-04-04 23:14:33
    Table Trafalgar
    Seat 1: Dest1ny87 ($20.71 in chips)
    Seat 3: themandude21 ($24.85 in chips)
    Seat 5: thx94 ($3.78 in chips) DEALER
    Seat 8: serg75 ($24.69 in chips)
    Seat 10: HERO ($19.70 in chips)
    serg75: Post SB $0.10
    HERO: Post BB $0.20
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to HERO [ ]
    Dealt to serg75 [ ]
    Dest1ny87: Fold
    themandude21: Fold
    thx94: Call $0.20
    serg75: Call $0.10
    HERO: Check
    *** FLOP *** [ ]
    serg75: Bet $0.40
    HERO: Call $0.40
    thx94: Fold
    *** TURN *** []
    serg75: Bet $1.20
    HERO: Raise $3.60
    serg75: Call $2.40
    *** RIVER *** []
    serg75: Check
    HERO: Bet $5.40
    serg75: Allin $20.49

    Co robimy?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ja raisuje flop obowiązkowo do 1.60$, na turnie betpot, a na river check (minimalizacja strat w limpowanej puli).

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Po co tak raiseować flop? Ax się obsra.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    OMG, raise flop.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Po co tak raiseować flop? Ax się obsra.
    LOLOLOLOL
    Co ty w ogóle wygadujesz? Nie lubisz kasy, to nie raisuj.

    Dobra, na serio:
    Kurwa, gość jest donkiem to po co tylko callujesz? Jak jest słaby to z chęcią odda z Ax. Raise 4x co on dał i wyciągamy max value na dalszych streetach.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Ja bym jeszcze raisowal preflop
    Jesli donk to i ma A2.Ja wtym przypadku odpusczam,malo jest graczy ktorzy blefuja na river na tych stawkach w taki sposob,wiem to z autopsji.Donki nie potrafia value betowac river,wala overbety takie ze w glowie nie miesci,wogole nie proporcjonalne do puli ktora obecnie wynosi,tutaj masz swietny przyklad.
    Z reguly to jest /bet call/bet call/bet call/all in donka
    Ostatnio edytowane przez SAVVAS ; 05-04-2008 o 00:52

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Raise flop, nie mamy zbudowanej puli więc prawdopodobnie nie będziemy wstanie inną metodą dojść do all inów, czyli nie zyskamy tyle ile byśmy mogli.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    As played fold. Raise flop.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    W sumie jak donk to raise flop ale calla bym tak bardzo nie krytykował. Na river check bo bije cie choćby A9.

    Savvas - nie wiem dokładnie jak jest na NL25 bo dopiero zacząłem tam grać ale na NL10 często zdarzały mi sie alliny na river od przeciwników, które okazywały się blefami, więc akurat graczy blefujących na river na tych/podobnych stawkach troche jest. Np koles przyczepia sie z shitem i gdy pójdzie niewygodna karta na river to wali allina czując że jest raczej z tyłu ale licząc że może zrzucisz np. na sparowanym na river stole.
    Np koleś miał QQ, ja AK, trafiłem K na flopie, ale on oczywiście QQ nie zrzuci. Na turnie drugie K, ja cały czas betuję ale jemu szkoda foldnąć QQ. Na river pojawia się trzecia karta do koloru (na flopie była tylko jedna w tym kolorze) i koleś gra allin licząc że wystraszę się koloru i spasuję, wierząc w jego runner runner - podobnych sytuacji troche jest

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    W sumie jak donk to raise flop ale calla bym tak bardzo nie krytykował. Na river check bo bije cie choćby A9.

    Savvas - nie wiem dokładnie jak jest na NL25 bo dopiero zacząłem tam grać ale na NL10 często zdarzały mi sie alliny na river od przeciwników, które okazywały się blefami, więc akurat graczy blefujących na river na tych/podobnych stawkach troche jest. Np koles przyczepia sie z shitem i gdy pójdzie niewygodna karta na river to wali allina czując że jest raczej z tyłu ale licząc że może zrzucisz np. na sparowanym na river stole.
    Np koleś miał QQ, ja AK, trafiłem K na flopie, ale on oczywiście QQ nie zrzuci. Na turnie drugie K, ja cały czas betuję ale jemu szkoda foldnąć QQ. Na river pojawia się trzecia karta do koloru (na flopie była tylko jedna w tym kolorze) i koleś gra allin licząc że wystraszę się koloru i spasuję, wierząc w jego runner runner - podobnych sytuacji troche jest
    Jak jest na nl25?Dramat,i z moich doswiadzczen a troche czau tam gram 9/10 przypadkow to jest monster