Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    czy takie zagranie przeciwko agresywnemu graczowi bedzie na plus w dlugim okresie?

    Seat 1: golowas_ (94.75)
    Seat 2: muffy6 (92.00)
    Seat 3: rodrigocol (77.07)
    Seat 4: smider3 (65.74)
    Seat 5: $MOS$ (136.00)
    muffy6 post SB 0.50
    rodrigocol post BB 1.00
    ** Deal **
    golowas_ [Qc, Ad]
    muffy6 [N/A, N/A]
    rodrigocol [N/A, N/A]
    smider3 [N/A, N/A]
    $MOS$ [N/A, N/A]
    *** Bet Round 1 ***
    smider3 Call 1.00
    $MOS$ Fold
    golowas_ Raise to 2.00
    muffy6 Fold
    rodrigocol Fold
    smider3 Call 2.00
    *** Flop(Board): *** : [9d, 8s, 8h]
    *** Bet Round 2 ***
    smider3 Check
    golowas_ Bet 1.00
    smider3 Raise to 2.00
    golowas_ Call 2.00
    *** Turn(Board): *** : [9d, 8s, 8h, Kc]
    *** Bet Round 3 ***
    smider3 Bet 2.00
    golowas_ Raise to 4.00
    smider3 Fold
    *** Showdown *** : Rake: 0.50 Total Pot: 13.00
    golowas_ By default Win: 13.00
    muffy6 Fold Win: 0.00
    rodrigocol Fold Win: 0.00
    smider3 Fold Win: 0.00
    $MOS$ Fold Win: 0.00

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Sytuacja która mnie caly czas meczy.Czyli klasyka-nietrafiony flop i jeden przeciwnik.To sa najcześciej spotykane sytuacje i na tym się najwięcej zyskuje,ale tez i najwiecej traci.W twoim rozdaniu-na flopie daleś continuation bet-oczywiscie nic innego nie mozna zrobić.I przeciwnik zaczyna "fikać".Co robić?Abstrahując od tego jak zagraleś,moim zdaniem są tylko dwie mozliwości-nasza agresja do końca,lub też fold.Call nie wchodzi w rachubę.Twój wybór agresywnej gry się powiódł,natomiast jak to bedzie wyglądalo dlugofalowo po prostu nie wiem,a dałbym spore pieniadze za taką wiedzę.Jeszcze jedno pytanie-czy na tych stawkach grasz multitabling ,czy też parę stołów?Rozgrywając np.więcej jak tysiąc rozdań dziennie warto się zastanowić czy przypadkiem z niepewną kartą nie odpuścić.Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    hej gram 3-4 stoly 5 osobow, ostatnio rozgrywam okolo 500z rozdan dziennie , nie jest to duzo ale ostatnio prawie nic nie gralem i juz taka ilos to dla mnie spory wysilek psychiczny :0 co do odpuszczania to jezeli grasz wiecej stolow to mysle ze nietrafione flopy i marginalne pary mozna odpuszczac ale grajac 3-4 stoly short to wiekszosc rak to glownie obrona blindow i walki blindow i tu jest czesto walka bez kart i nie mozna odpuszczac, no i agresja agresja i jeszcze raz agresja ktorej niestety jeszcze mi brak na koniec przyklad jednej reki z agresywnym kolesiem ktory mnie skosil w 6 rekach podrzad i troche stiltowalem i nie chcialem mu juz popuscic

    ***** Hand 1025295165 *****
    2.00/4.00 Texas Hold'em (FL) - 4 kwiecień 2008 14:25:34
    Table TH 314 (Real/Cash Game)
    Seat 1: In_TheZone (160.63)
    Seat 2: Billywizz_ (448.06)
    Seat 3: FireFish88 (83.62)
    Seat 4: Bolkonskiy (136.00)
    Seat 5: abdulach (38.50)
    abdulach post SB 1.00
    In_TheZone post BB 2.00
    ** Deal **
    In_TheZone [N/A, N/A]
    Billywizz_ [N/A, N/A]
    FireFish88 [N/A, N/A]
    Bolkonskiy [N/A, N/A]
    abdulach [6d, 5h]
    *** Bet Round 1 ***
    Billywizz_ Call 2.00
    FireFish88 Fold
    Bolkonskiy Fold
    abdulach Call 2.00
    In_TheZone Check
    *** Flop(Board): *** : [5s, Qh, Qd]
    *** Bet Round 2 ***
    abdulach Check
    In_TheZone Bet 2.00
    Billywizz_ Fold
    abdulach Raise to 4.00
    In_TheZone Raise to 6.00
    abdulach Call 6.00
    *** Turn(Board): *** : [5s, Qh, Qd, Ad]
    *** Bet Round 3 ***
    abdulach Check
    In_TheZone Bet 4.00
    abdulach Raise to 8.00
    In_TheZone Call 8.00
    *** River(Board): *** : [5s, Qh, Qd, Ad, Jc]
    *** Bet Round 4 ***
    abdulach Check
    In_TheZone Check
    *** Showdown *** : Rake: 1.50 Total Pot: 32.50
    In_TheZone [Js, 10h] Two pair queens and jacks Win: 32.50
    Billywizz_ Fold Win: 0.00
    FireFish88 Fold Win: 0.00
    Bolkonskiy Fold Win: 0.00
    abdulach [6d, 5h] Two pair queens and fives Win: 0.00

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Nie wiem gdzie grasz,ale z własnego doświadczenia polecałbym Ci EverestPoker.Gram co prawda na nizszych stawkach i do tego FR,ale moge powiedzieć,ze w porównaniu np.z ipoker spotkasz multum graczy loose passive,czyli raj na ziemi.

  5. #5
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    slabiutki ten bet na flopie.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Koledzy nie mówili co to jest fixed limit, archeologu?

  7. #7
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Trzeba sobie sklasyfikować graczy i wiedzieć co lubia atakować i jak i od tego zalezy twoja decyzja jak rozegrać tą rekę. Niestety taki jest poker, że nie można postawić tu odpowiedzi jakie zagranie będzie na plus jeśli nie mamy wystarczającej wiedzy o przeciwniku.

    Zazwyczaj jeśli nie mam wystarczającej wiedzy, tylko wiem że przeciwnik jest agresywny, to czy zostane w ręce zależy bardzo od karty na Turn(10,j,7) są to karty których nie chce zobaczyć i od kickera do mojego asa, bo często przeciwnicy grają tak z jakimś asem.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2
    Najlepszym sposobem moim zdaniem jest robienie sobie notatek na temat graczy. Jesli to gracz agresywmny to najprawdopodobniej gra już troche i nadal bedzie grał. Więc na dłuższą mete bardzo mi to ułatwia sprawę i polecam. I jeśli mam takiego przeciwnika na stole to najlepszym sposobem sprawdzenia czym gra jest poczekanie na karte. Z reguły taki gracz nie odpuszcza i kontynuuje moje przebicia. Wiec można na takim sporo zarobić w jednym rozdaniu. A wtedy polecam już zejść ze stołu i zagrać za ugraną kase turniej. Proponuje też stronke Poker Software with Player Tracking & More - Know Your Opponent z charakterystykami graczy. Od razu po wejściu na stolik można sie zorientowac czego się po kim spodziewać. Osobiście i robie notatki i korzystam z tej strony. Zakładam, że jak się sprawdza to się jest na z góry przegranej pozycji więc na dłuższą mete nie powinno to przyniesc korzysci lecz raczej stray. Więc albo przebijam do końca albo rzucam po flopie od razu.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Wydaje mi się ,że wychodzisz z założenia że gracz agresywny to fish,często blefujący.Agresja wcale nie oznacza niskiego poziomu gracza,tak grają solidne TAGi,ale również i LAGi.Musisz zatem rozpoznać,kto jest kim.Masz rację w tym,że limp w FL jest złą rzeczą,ale bet or fold na flopie to chyba trochę za mało aby grać zyskownie.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    IMO to nigdy nie zrobiłbym podbicia
    na turnie, gdy nie mam nic poza AQ high

    dobry przeciwnik po tym podbiciu nie zrzuci żadnej swojej karty i dlatego dostarczamy mu value

    IMO trzeba grać agresywnie, ale tylko, gdy masz gotowy układ

    Pozdro