Strona 63 z 63 PierwszyPierwszy ... 1353616263
Pokaż wyniki od 621 do 628 z 628
  1. #621
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    no własnie bo nie wiem czy przyjezdzac czy nie..

  2. #622
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    109
    no to zaczynamy nowy sezon czy nie?
    Ja jestem chetny.

  3. #623
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    jak na razie o sponsoringu niewiwle slychac, ale to nie powod, zeby nie zaczynac chyba
    ja proponuje dwa rozwiazania:
    zaczac mowy sezon juz dzisiaj turniejem freezout z regulaminem z poprzedniego sezonu. nie liczylem ile mamy tygodni do konca roku, ale mozna ustalic terminy tak, zeby masters wypadl w okolicy ostatniej soboty przed Bozym narodzeniem (ewentualnie przedostatniej, zeby wszyscy zainteresowani nie wyjechali na swieta).
    wariant drugi - zagrac dzis turniej nieligowy i przy okazji dopiac szczegoly nowego sezonu. chyba dzis bede, ale na 100% pewny nie jestem.
    moglbym ewentualnie pomyslec o jakims lekkim sponsoringu ze strony SHAOLIN Poker, ale wtedy chcialbym przeniesc zasadnicze informacje na shaolin, a tu dawac tylko info, ze natsepny turniej sie odbedzie (kiedy i gdzie).
    byc moze do przyszlego tygodnia wyjani sie sprawa ze sponsoringiem. z tego co pamietam to ktos mial pytac jakis serwis. ja tez pare maili wyslalem, ale bez odpowiedz
    a wogole to ktos dzisiaj planuje przyjsc do kulki?

  4. #624
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    ja bede ale nie jak bedzie 3 osoby.

  5. #625
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    109
    Ja chetnie przyjde.

    Malina

  6. #626
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    141
    ja i piotrek tez bedziemy. Co do sponsoringu to Pstars jest chetny czekam na maila od goscia.

  7. #627
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Kielce / Kraków
    Posty
    108
    Ja bede i moge grac cokolwiek. Turniej ligowy/nieligowy, stolik, holdem, omahe, czy sudden death. Takze Pawel przybywaj. Zawsze jeszcze w 3-5-8 mozna we trzech zagrac.

  8. #628