Strona 60 z 63 PierwszyPierwszy ... 10505859606162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 628
  1. #591
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    148
    wygral Arek

  2. #592
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Drugi był Malina, trzeci Piotrek, a czwarty byłem ja. Na bublu odpadł Kobo. A co do spania, to faktycznie poszedłem spać przed szóstą i wstałem o 14:30

    Sting

  3. #593
    Sting czyżby debiut w kasynie?? Czy powrót do sieciowej pracy?

  4. #594
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Jedno i drugie.

    Sting

  5. #595
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Może obecnie nie jestem najbardziej właściwą osobą aby zadać to pytanie, ale jakoś nikt inny się nie kwapi.

    Co dalej?

    Sting

  6. #596
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    141
    No własnie Panowie co dalej? Ja oostatnio ze względów techniczno rodzinnych nie moglem uczestniczyc w paru turniejach i bardzo tego żałuje. Nowy sezom chyba trzeba zacząć !?

  7. #597
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    Może rzeczywiście przenies te nasze spotkania do kasyna,to tylko sugestia oczywiście ale:

    -lepsze warunki do gry
    -szansa na to że beda grac "obcy"ludzie, a nie ciagle te same buźki:.
    -Teraz po turniejach i tak tam wszyscy leca aby miejsce sobie szybko zająć.

    Ja sie oczywiscie dostosuje.


    Ps.Wybiera sie ktoś dziś do kasyna? bo samemu mi sie nie chce

  8. #598
    Ja jestem przeciw lidze w kasynie...

    Co dalej - nie wiem. Nie mam pomysłu na reformę. Możemy wystartować z takimi samymi zasadami jak w poprzednim sezonie. Grajmy do końca roku.

    Sponsora i4poker już nie ma z nami. Może będzie inny, ale to nic pewnego.

    Mnie też nie będzie na pewno co tydzień jak to miało miejsce do tej pory, więc chętnie przekażę finanse i "raportowanie" wyników, komuś kto będzie regularnie - np. MALINA

    pozdr.

  9. #599
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    Ja osobiście tez jestem za tym aby liga była w coolce.
    wiadomo ze moj głos nie jest w tej sprawie najwazniejszy bo pojawiam sie tylko co któryś turniej.
    ale mozna pogadac z kasynem aby informowali o lidze osoby przychodzace i pytajace o turniej pokorowe( a takich troche bylo) . bylo tam tez troche osob ktore nie graly stolika bo moze dla nich 1/2 to za duzo ale na turniej w coolce moze sie skuszą.
    no coz trzeba jakos lige rozpromowac i moze dac nowym cos wygrac a nie ich oskubac a potem dziwic sie ze nie chca przychodzic

  10. #600
    Witam wkońcu mam neta w domu,dziś rozpoczynam grę cash na necie jeśli chodzi o ligę wolę aby była w coolce w piątki a stoliki w kasynie