Strona 53 z 63 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 628
  1. #521
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    141
    ja tez chetny

  2. #522
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Kielce / Kraków
    Posty
    108
    No juz sie nie moge doczekac odwiedzin w kasynie. Na razie siedze sobie w Anglii i wracam 26 wrzesnia. Wiec Stak nie dzwon do mnie bo i tak nie odbiore . Mam nadzieje ze po moim przyjezdzie jakis turniej sie uda zorganizowac.
    Pozdrawiam!

  3. #523
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    10
    czy wczoraj w kasynie odbył sie turniej???

  4. #524
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    no dobra nie bede.
    co do wczoraj odbył sie turniej.
    a potem cash 1/2.
    padła pytanie ze strony kasyna czy chcemy zachowac nasz lige czy przenisc sie do kasyna. wiec prosba aby sie kazdy wypowiedział.
    w turnieju grał 5 osob. ale zwyciezca był niezłym fishem

  5. #525
    No 5 osob to masakra, daliscie rade sie zmiescic? Wiedzialem, ze tak bedzie to tez odpuscilem, ale gdybym wiedzial, ze stolik bedzie 1/2 to bym wpadl.

    Przeniesienie ligi do kasyna? Ja bym raczej wolal zeby zostalo po staremu, w kasynie i tak beda turnieje. Jezeli jednak mialoby to wplynac korzystnie na frekwencje to chetnie.

  6. #526
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    Mimo tylko pięciu osób była naprawde fajna atmosfera.
    Poziom "obcych" zawodników był szokujący-hehehehe.
    Byłem 2 a przegrałem z megafishem-naprawde.

  7. #527
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    141
    Ja jestem za liga w kasynie zawsze wiecej osób by gralo!!

  8. #528
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    pamietajcie, ze rozgrywki w kasynie to rake dla firmy. z drugiej strony przynajmniej na poczatku mozna liczyc, ze udzial gosci hotelowych wplynie pozytywnie na wyniki.

  9. #529
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    Ten rake w turniejach nie jest tak wielki,poniewaz w turnieju za 100 pln placisz 110, a za to możesz pić wszystkie napoje bezalkocholowe za darmo,
    więc to nawet taniej wyjdzie.Przy stolikach cashowych jest troszkę inaczej.

  10. #530
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    9
    Reke dla kasyna jest wszedzie taki sam,w calej Polsce - wynosi 10%
    W zamian za to otrzymujecie fajne oraz mile warunki do gry,darmowe napoje-kawa herbata cola soki-napoje energetyczne typu Red-Bull sa platne 5 lub 6 zeta wiec nawet jak by co jest to cena niewiele wyzsza od sklepowej.Mysle ze krupierzy(krupierki) wprowadzaja tez mila atmosfere wiec to tez jest na duzy plus
    Z puli kazdego turniej pobierane jest tez 2% przeznaczone na kwote rankingowa-Pierwsza dziewiatka z rankingu kwartalnego dostaje pieniazki w oparciu o to ile punktow zebrali podczas turnieii,dodatkowo jest tez Gracz roku ktory tez dostanie jakiegos bonusa finansowego

    W grach cashowych gdy gra minimum 6 graczy pobierany jest JACKPOT. Wynosi on 3 zlote od kazdego rozdania
    Na Jackpota skladaja sie-reka tygodnia-5%-najwyzsza reka podczas gier cashowych,Royal flush- wyplacany od razu w texas holdem jest to 30% jackpota w omaha podobnych 20%.
    Oraz bad beat jackpot- w texas holdem -full asowy na 10 min przegrywa z wyzszym ukladem, w omaho podobnych kareta przegrywa z wyzszym ukladem
    Wyplacone jest to w nastepujacy sposo- 30 % przegrana reka,15% wygrywaja reka, oraz 5% dla kazdej osoby uczestniczacej w rozdaniu
    Jezeli ktos ma jakies pytania dotyczace klubu pokerowego w Kasynie w Kielcach zapraszam do samego kasyna lub postaram sie odpisac na forum

    Poker supervisor
    Ostatnio edytowane przez Tomeku ; 08-09-2008 o 16:05