Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 111
  1. #71
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    sadze, ze to dobry pomysl, ale jeszcze nie od nastepnego sezonu... wydaje mi sie, ze teraz (po zabiegach Staka) pojawia sie duzo nowych osob, i poczekalbym jeszcze 3 miesiace, zeby niektorzy z nich zaczeli przychodzic regularnie
    Pozdrawiam wszystkich
    Zgadzam się z tym co powyżej napisał Josek. Przykład był na ostatnim turku gdzie 1/3 graczy to byli "nowi".

    Myślę,ze można by się jeszcze wstrzymać 1, no góra dwa sezony, z podniesieniem wpisowego.

  2. #72
    w pewnym momencie, ze stolika Ślepego, znalem tylko Ślepego

  3. #73
    Zgadzam się z ksiendzem a z ziomalem jeszcze bardziej.

  4. #74
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Jeżeli dla kogoś stawki są na lidze za niskie to może chodzić na turnieje do Brunschwicka (albo grać cashówki jak ostatnio 25/25 - jeżeli dobrze usłyszałem lol).
    Dzięki tej lidze nowe osoby ciągle dołączają do grona pokerowego, a powinno zależeć nam na tym, żeby nowe osoby się pojawiały. Zbyt duże wpisowe odtraszy potencjalnych nowych graczy, którzy nie mają jeszcze bankrolla.

  5. #75
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    Cytat Zamieszczone przez ziomal726 Zobacz posta
    z wpisowym dobry pomysl )
    z 16 osobami w mastersie słaby pomysl =P

    Ja osoboscie byłbym za podniesieniem wpisowego do równej kwoty 100zł

    Zwiekszenie liczby osob w Mastersie byloby rekompensata za zwiekszenie wpisowego. Przy ok. 30 osobach regularnie chodzacych na lige (aktualny sezon) polowa dostaje szanse zagrania w turnieju z pula ok 10 000 zl. Dla mnie bylby to wystarczajacy powod do zaplacenia dodatkowych 20zl. , bo jest to Ev+ przy dodatkowych 260zl rozlozonych na 3 miechy grasz o pule 10 000 na 16 osob.
    Jezeli nie chcecie "Supermastersa" to rozlozenie kasy powinno byc 70 liga 10 masters.


    O podwyzszeniu do 100 zl pomyslimy za 3 miesiace, na razie jest za silne lobby przeciwko zmianom z Prezesem na czele

    Ps: Ziomal przyjdz oddac glos, bo od nastepnego sezonu wylatujesz z zarzadu

  6. #76
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    przyjde specjalnie glos oddac

  7. #77
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Odnośnie terminu Mastersa proponowałbym czwartek lub niedzielę gdyż w piątek akurat wypada turniej ligi Brunszwika a uczestniczę w niej i nie chciałbym rezygnować z jednego z tamtych turniejów.

  8. #78
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    Taka mala uwaga,

    Jezeli nadal obowiazuje system ze w zaleznosci od miejsca w lidze dostaje sie mniej lub wiecej zetonow.. to jak wygladal by podzial na 16 osob?

    A jezeli zakladamy ze bedzie frekwencja 30 osob a udzial w Mastersie 16, to jak by idea Mastersa juz zanika, gdyz nie beda to najlepsi gracze ale +- polowa graczy....

    Ale to tylko taka moja sugestia, gracza ktorego liga nie dotyczy

  9. #79
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Dla mnie masters może być w czwartek albo niedzielę, w piątek nie dam rady.

  10. #80
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Myślę że Greg ma rację też sobie tego za bardzo nie wyobrażam, obecna formuła wydaje mi się dobra gdyż promuje najlepszych w danym sezonie zaś pula nagród myślę że nie jast tutaj kluczowa bo raczej chodzi bardziej o prestige niż to ile można wygrać ; tym bardziej że wielu z naszych ligowych graczy gra online a tam turnieje z wysoką pulą są niemal co chwilę.