Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 111
  1. #61
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    Pytanie nie dotyczące ligi ale dotyczące graczy z Krakowa, wybiera sie ktoś może na Lubelski Weekend Pokerowy 27-28?

  2. #62
    Rozważałem wyjazd ale wydaje się, że frekwencja będzie bardzo słaba.

    Wygląda na to Kolumb, że wszystko odbyło się bez faulu.

  3. #63
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    Kolumb, nie placz tak. Nastepnym razem bardziej Cie pojedziemy w Brunie. Tak to jest jak sie gra z prawdziwymi mezczyznami...

  4. #64
    Prawdziwy mężczyzna potrafi się przyznać do błędu szczególnie jeśli był pewny na 99%
    To do piątku.

  5. #65
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Ponieważ bieżący sezon nam się już ma ku końcowi chciałbym wybadać wstępnie, co byście powiedzieli na to, żeby zagrać turniej masters od razu w przyszłym tygodniu? Jak możecie (zwłaszcza osoby mające największe szanse na dostanie się do mastersa) to napiszcie czy dalibyście radę zagrać w przyszły czwartek, piątek (chyba najlepszy termin) lub ew. niedzielę.

    Później może być ciężko znaleźć szybko termin, żeby zebrać cały skład, stąd moja prośba.

  6. #66
    ja zdecydowanie wole piatek, bo wtedy rano mam ostatni egzamin i wolalbym sie w czwartek pouczyc

  7. #67
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    Ostatnio na lidze padla propozycja zwiekszenia wpisowego, z wywiadu srodowiskowego przeprowadzonego wsrod czlonkow zarzadu wyszlo ze za podniesieniem wpisu sa 3 osoby przeciw 2 osoby reszcie wsio jedno, dlatego niech sie reszta zastanowi przez tydzien bo bedziemy to glosowac.

    Jezeli by przeszlo podniesienie wpisowego do tura np do 80 zl.to mam pomysl na nastepny sezon:
    60zl idzie na lige 20 zl na Mastersa, przy frekwencji 30 osob na turnieju ( bo podobno spadnie po podniesieniu wpisowego ) daloby to ok. 8000zl. do podzialu w Mastersie. (moze ta kwota skusi prosow z Brunschwicka do przyjscia na lige )
    przy czym proponowalbym przy takiej kwocie rozbudowac Mastersa do 16 osob platne 5 miejsc.

  8. #68
    sadze, ze to dobry pomysl, ale jeszcze nie od nastepnego sezonu... wydaje mi sie, ze teraz (po zabiegach Staka) pojawia sie duzo nowych osob, i poczekalbym jeszcze 3 miesiace, zeby niektorzy z nich zaczeli przychodzic regularnie
    Pozdrawiam wszystkich

  9. #69
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Ja tam jestem przeciwko, ograniczy to doplyw swiezych rybek, i bedziemy znowu musieli od Ksiendza kase ciagnac, a szybko mu sie konczy

  10. #70
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    Cytat Zamieszczone przez Ksiondz Zobacz posta

    Jezeli by przeszlo podniesienie wpisowego do tura np do 80 zl.to mam pomysl na nastepny sezon:
    60zl idzie na lige 20 zl na Mastersa, przy frekwencji 30 osob na turnieju ( bo podobno spadnie po podniesieniu wpisowego ) daloby to ok. 8000zl. do podzialu w Mastersie. (moze ta kwota skusi prosow z Brunschwicka do przyjscia na lige )
    przy czym proponowalbym przy takiej kwocie rozbudowac Mastersa do 16 osob platne 5 miejsc.
    z wpisowym dobry pomysl )
    z 16 osobami w mastersie słaby pomysl =P


    Ja osoboscie byłbym za podniesieniem wpisowego do równej kwoty 100zł