Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 111
  1. #91
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Tak z ciekawości, jaka jest struktura Blindów i stack początkowy w przywołanym tunieju w Brunswicku?

  2. #92
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    Wlasnie o to mi chodzilo ze jest zamknieta do 16 osob grajacych o Glowna Nagrode, niestety dowiedzialem sie za pozno o tej ciekawej inicjatywie. Co do reszty po prostu mamy odmienne zdanie na temat funkcjonowania Ligii.

  3. #93
    czy dzis normalnie gra liga o 18:30 ?
    pozdrawiam

  4. #94
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Tak, jak zawsze.

  5. #95
    Cytat Zamieszczone przez Ksiondz Zobacz posta
    osoba wygrywajaca Lige i zgarniajaca za to nagrode ma na dodatek druzgocaca przewage w Mastersie (na chwile obecna Ty masz 1009 zetonow a 8 Marian mialby 390) i proponujesz dodac wszystkim po 100 zetonow a to nic nie zmienia.
    Zwroc tylko uwage, ze Herq jest pierwszy, a Marian ósmy... Stad druzgocaca przewaga Herqa... nade mna juz nie ma takiej druzgocacej przewagi.

    Moim zdaniem formuła mastersa jest ok, a dodanie 100 zetonow wyrownaloby w pewnym stopniu szanse, nie tylko dlatego ze spada przewaga jesli chodzi o proporcje stackow, ale tez dlatego, ze majac glebszy stack, ludzie z ostatnich miejsc mieliby wieksze pole manewru...

    ogolnie dolaczam do obozu Herqa

    Pozdrawiam


    P.S.
    ja bym zmienil punkt 6 regulaminu z
    "Liczba startowych żetonów to 500."
    na
    "Startowa liczba żetonów to 500."
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 25-06-2008 o 11:09

  6. #96
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Cytat Zamieszczone przez Seq Zobacz posta
    Tak z ciekawości, jaka jest struktura Blindów i stack początkowy w przywołanym tunieju w Brunswicku?
    Raczej deep tzn 10000 na start i blindy 25/50 co 25 min...

  7. #97
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Dzięki za gratki Pablo
    a "frekwencja" juz poprawiam

    Pozdrawiam

  8. #98
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240

  9. #99
    tam w ogole sie chyba malo kto wybiera

  10. #100
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Ja chetnie bym się wybrał, ale 28 jest koncert Celine Dion na Krakowskich błoniach i niestety nie mogę go sobie odpuścić.
    Jeśli mógłbym zasugerować przesunięcie terminu tej jakże ważnej pokerowej imprezy na inny termin byłbym wdzięczny.