Strona 4 z 26 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 253
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Brawo Baca

  2. #32
    Dziękuję największy LAGUPozdrawiam

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Ja natomiast dziekuje BACY

  4. #34
    Skąd i za co taki zaszczyt?

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Za Twoje pytanie "piles dzisiaj, jestes pijany?"

    Co utwierdzilo mnie, ze cwiczony styl na gadajacego "glupka" byl OK


  6. #36
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Panowie, to jak to będzie z tymi wynikami?

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Jak juz zapewne wszyscy wiedza dzieki jednemu z naszych "rozgarnietych" graczy wyniki ostatniego turnieju zostaly usuniete... Niedlugo po zakonczeniu turnieju jeden z graczy chcial skorzystac z laptopa i postanowil zamknac TD nie zapisujac wynikow...
    Jutro bede staral sie przy Waszej pomocy odtworzyc wyniki tak daleko jak tylko sie da (powinno sie udac do 12-14 miejsca moze dalej) a pozostali gracze dostana srednia punktow za pozostale miejsca (wyjatek to trzech ktorzy nie raczyli zglosic swojego odpadniecia wiec znajda sie na ostatnim miejscu)

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ja odpadałem jak było 18 graczy w turnieju wg laptopa, ale ze mną odpadł jeszcze 1 zawodnik który miał mniejszego stacka, resztę chyba będzie łatwo ustalić
    Ostatnio edytowane przez Stanko111 ; 28-04-2008 o 10:00

  9. #39
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    27
    Chciałbym odpowiedzieć na te zarzuty, gdyż to pewnie mnie nazwano 'rozgarnietym'. Sytuacja wyglądała tak, że spytałem się Clippera, czy mogę skorzystać z internetu, a gdy podszedłem do komputera, na ekranie widoczny był pulpit, nie pamiętam co prawda, czy TD był zminimalizowany. Włączyłem IE, sprawdziłem kartę Netellera i wyłączyłem przeglądarkę, zostawiając pulpit. Potem poszedłem do bankomatu, aby skorzystać z karty i gdy wróciłem i usiadłem do stołu komputer był wyłączony. Nie mogę więc przyjąć na siebie stawianych mi zarzutów, gdyż po prostu nie czuję się winnym. Pozdrawiam.

  10. #40
    Ja odpadłem jako 10,1 miejsce przed FT.A ze Stasiulkiem zawsze sa wieklkie problemy!!!!Pozdrawiam