Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 134
  1. #121
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Gratki Panowie. Ojjj Ireczku stawialem Cie dwa miejsca wyzej, co sie stalo ?

    POZDRAWIAM

  2. #122
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    No wlasnie tak mialo byc,ale rybki przyfarcily.Moje ak w piku nie wytrzymalo do Maria A10,nastepnie znowu ak do Ambienta A10 i na koniec Aq na kk wszystko all-in wiec bylo blisko.

  3. #123
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Dobra panowie masters sie odbyl bez komentarzy.Mamy cale lato na to aby pomyslec jak uatrakcyjnic nasza kochana lige.Bardzo prosze o wszelkie sugestie na lamach forum.Niech sie kazdy wypowie co mu nie pasowalo do tej pory/lub co pasowalo/ zrobimy podsumowanie.Wszystko po to aby zwiekszyc frekfencje na przyszly sezon czego sobie iWam serdecznie zycze.Udanych wakacji mlodziezy.

  4. #124
    Marian gratki...chyba pamietasz o moich 10 %
    I tak dostałem najpiekniejszy prezent na dzien ojca...4 kilogramową piekność...a zaczeło sie przed 3 więc musiałbym i tak odpuścic finał

  5. #125
    No wlasnie tak mialo byc,ale rybki przyfarcily.....Irus z całym szacunkiem,nie mów mi o farcie....chyba wiesz o co chodzi?

  6. #126
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Gratulacje TOTTI taki piekny prezent na dzien ojca.Odnosnie farta nasze rozdanie odbylo sie jeszcze przy 8 uczestnikach ja gdybym przegral zostawalo mi sporo zetonow.Natomiast przegrac dwa razy AK na A10 gdzie zostajesz czip liderem w HU to mega niefart.

  7. #127
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Colo prosba o zgloszenie wyrobionych punktow za mastersa.75 euro na otarcie lez. Dzieki pozdr.

  8. #128
    hey
    junntan - cash za mastersa otrzymasz jak wyrobisz punkty po mastersie( no chyba ze juz je masz to daj znac)- colo o tym dostal info
    scorp77 - nieznany nick - prosze o mail lub prawidlowy nick
    Gutek oraz Tryglicenide - musicie uzupelnic dane w kontach(telefon) by ongame uznal wasze konta za aktywne

    co z reszta osob ktore uzyskaly prawo do $$$ za top3?
    pzdr

  9. #129
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Tak jak napisalem wczesniej punkty wyrobione.

  10. #130
    Proszę o info co jest nie tak z moim kontem na nextpoker.com,bo mnie już kurwica bierze!!!Mój nick to totti18n