Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 94

Wątek: milionerzy

  1. #1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    nie wiem czy ogladacie ten program ale dzis dziewczyna 21 letnia wygrala 500tys i miala uslyszec pytanie za 1 MILION PLN ale program sie skonczyl. dokonczenie za tydzien.
    co wiecej ma jeszcze dwa kola ratunkowe 50-50 i pytanie do publicznosci!!!!
    MASAKRA

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    wow nice

    ale teoretycnzie ma jedno kołoratunkowe, bo nie wiem czy na tym etapie pytanie do publicznosci ma jakeikolwiek znaczenie, za to 50-50 duzo da

    coin flip

  3. #3
    hmm rezyserka na maxa.

    Miala tak banalne pytania ze szkoda gadac.

    Chca zeby ktos w koncu wygral ten milion i padlo na nia. We wczorajszym odcinku ta starsza babka zrypala sprawe bo tez miala banalne pytanie za 500k.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    ja ostatnio wygralem miliona w milionerach na komorce

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    prawda, miała bajecznie proste pytania, no może poza tym Kaką . Natomiast ta babka, we wczorajszym odcinku, ta z Katowic musiała się trochę bardziej namęczyć. Jeżeli pytanie za milion będzie na takim poziomie jak poprzednie to nawet publiczność będzie znała odpowiedź.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    No pytania banalne oprócz Kaki, ale chłopak wiedział, no ale pytanie za chyba 125tyś o te Las Vegas to był banał, albo to które z tych słów nie jest wliczbie mnogiej. Ona dostała takie łatwe pytania specjalnie żeby ktos dojechał do tej sumy bo im ogladalność spada a wiadome bylo ze skoncza w tym momencie program bo oglądalność podskoczy w sobote o 100-150%, i sądze że babka wygra ten milion, bo inacej program upadnie bo oglądalność pewnie pada jak wszyscy wygrywają po tysiaku, to fishe na jednej sesji wiecej zarobią<lol>.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    True, dość łatwo było. Tylko Kaki nie wiedziałem, a pytanie za pół bańki mogło być równie dobrze za gwarantowanego tysia. Z kolei pierwsze pytania niejednokrotnie są wzięte z kosmosu. Dziwni ci milionerzy ostatnio.
    Za dziewczynę trzymam kciuki, bo sprawia wrażenie rozgarniętej. Przy pytaniu za milion będzie miała +EV

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    Ni sądze że babka wygra ten milion, bo inacej program upadnie
    mi sie wydaje ze bedzie wlasnie odwrotnie.
    jak juz wygra ktos miliona to juz nie bedzie takie ciekawe, a tak to dalej ludzie beda ogladac z mysla "a moze dzisiaj sie wreszcie uda komus wygrac tego miliona".

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    jakie były patania o Kake i Las Vegas ?

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    pytanie w jakim miescie jest wieza eifla, grobowiec tutenhamona i statua wolnosci odp las vegas

    i bylo imie i nazwisko chyba z 6 czlonowe i odp. ronaldo kaka ronaldinho i juninho penambucano