Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 94

Wątek: milionerzy

  1. #41
    Nie przesadzałbym z jakimis teoriami spiskowymi ale fucktycznie pytania byly relatywnie latwe. We wczesniejszych programach pytania za 5k czy 10k bywaly trudne dla mnie, a gdy ogladalem ten odcinek to watpliwosci nasuwaly sie jedynie przy Kace i przy tych psach.

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    http://milionerzy.plejada.pl/1,1122,...ion,wideo.html

    Pytania faktycznie żenująco proste. Zwróćcie uwagę, że Urbański świadomie nie przedłuża suspensu po odpowiedzi, aby zmieścić w czasie antenowym czas do ostatniego pytania. Ustawka jak nic...

    Wygląda na to, że kluczowa tutaj była wyliczanka na początku

    pzdr

  3. #43
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    Sponton, ale dlaczego Ty zakladasz, ze ta dziewczyna nie jest inteligentna??
    w którym miejscu drogi kolego popełniłem takowe założenie ??

    ja tylko napisałem, że większość osób o przeciętnej inteligencji powinno sobie poradzić z dojściem do tego etapu... być może zużyli by wszystkie koła przy tym... więc skoro ona zużyła jedno to raczej wynika z tego jasno, że uznałem ją za powyżej przeciętnej.

  4. #44
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    "chętnie bym zobaczył milion w polskiej edycji, ale dla kogoś na czyją wiedzą warto popatrzeć... tak jak babeczka z sobotniego odcinka", ja to z tych slow tak odebralem, ale jesli mowiles to w kontekscie poziomu pytan to ok.

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    pytania były naprawdę łatwe, nawet te pytanie z Kaką, akurat tu bez problemu znałem odpowiedź, ale ja podziwiam tą laskę za odwagę, bo nawet gdybym miał to pytanie z Kaką i w domu odpowiedziałęm w 3 s chodź jeszcze w 10% brałem pod uwagę Ronaldinho, ale grając tam za 250 k zapewne olał bym te 90% szans i wziął pół na pół, a ona właściwie niepewna odpowiedzi, ryzykując np 250 k zaznacza odpowiedź i się cieszy Gratki dla niej

  6. #46
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Ronaldingo i Ronaldo to odrazu wywaliłem bo obaj mają na imie Ronaldo

    krakers...

    taki własnie był kontekst nie mówie, że dziewczyna jest głupia nie ma wiedzy czy coś, ale wolałbym mieć za co bić jej brawo... wszystko, bo jedyne pytanie, które mi sprawiło jakąś trudność było to z Kaką chociaż tam odrazu odrzuciłem dwie odpowiedzi i skłaniałem sie na 85% ku Kace

  7. #47
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    0.5 miliona to calkiem niezly powod zeby bic brawo

  8. #48
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    hmmm no może... To dla jakiegoś Krauzego pewno tygodniowa standing ovation

  9. #49
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    http://www.pardon.pl/artykul/4419/mi...anie_za_milion beda jaja jak rzeczywiscie padnie takie pytanie ;>

  10. #50
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    masakra z tym linkiem ; ) ale prawie robi wielką różnicę ; )
    odpowiedź: B - Legolas
    Ostatnio edytowane przez Gajowy ; 05-04-2008 o 17:09