Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Witam. Na samym poczatku chcialbym sie pochwalic ugranymi 50$ we wczorajszym freerollu przeznaczonym dla Polaków i Rumunów (top14!). Otoz chcialbym je wyplacic posrednio, przez znajomego, ktory ma konto zarowno na partypoker jak i neteller. Jak to zrobic? Czy jest jakas mozliwosc "ofiarowania" mu pieniedzy na tym pokerroomie? Czy jedynym rozwiazaniem jest zasiasc na heads up i przerzut pieniedzy preflop(bez rake'a ;P )? Jest to dozwolone? Googleowalem troche i nic nie znalazlem, a ich stronka jest dla mnie nieczytelna. Z gory dziekuje za konkretna odpowiedz, pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez You-Know-Who Zobacz posta
    Czy jest jakas mozliwosc "ofiarowania" mu pieniedzy na tym pokerroomie?
    Party Account->Balance & Bonuses->Inter-account Transfer
    Kolega musi obrocic tymi pieniedzmi zanim je wyplaci. Sa inne wymagania rowniez. Wszystko jest w Terms & Conditions.

    Cytat Zamieszczone przez You-Know-Who Zobacz posta
    Czy jedynym rozwiazaniem jest zasiasc na heads up i przerzut pieniedzy preflop(bez rake'a ;P )? Jest to dozwolone?
    Nie dozwolone na zadnym roomie. Grozi blokada konta i konfistkata srodkow.

  3. #3
    Rozumiem, dziekuje. Zdecydowalem, ze wyplace jednak bezposrednio na swoje konto inteligo, fee to tylko 3$ wiec przezyje Mam tylko pytanie, czy wczesniej musze robic jakies wplaty z tego konta?Z tego co wyczytalem na www to nie, tylko gdy przelewam na "karte visa" (a to juz kiedys robilem), ale wole sie upewnic. Z Visy nie chce korzystac bo ostatnio musialem czekac 31dni zanim srodki zostaly odblokowane (jakas dziwna polityka visy) a pieniadze przydalyby sie jak najszybciej.
    PS: Nie bedzie problemow jesli w imieniu na danych konta mam Ł, a w profilu pp L (skrypt odrzuca polskie znaki)? Glupie pytanie, ale nie chcialbym ryzykowac ze moje pieniadze sie gdzies zgubia po drodze Dzieki za poswiecony mi czas i wszelkie rady.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Ta miesieczna blokada to polityka Inteligo z tego co pamietam.
    Druga sprawa Inteligo Cie najprawdopodbniej skasuje za ten przelew.
    "Wpływ na rachunek w ramach Konta Inteligo za pośrednictwem systemu SWIFT, SORBNET-EURO, EuroElixir - Każda transakcja - 11.99zl"

    Z polskimi znakami mysle ze nie powinno byc problemu, a jesli juz to pieniadze na pewno nigdzie nie znikna.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    32
    proponuje wypłatę na jakiekolwiek inne konto, niż inteligo - choćby mBank.
    Właśnie z racji 30-o dniowej blokady środków i opłaty za przyjęcie przelewu zagranicznego.

  6. #6
    30dniowa blokada obejmie mnie takze jak zrobie przelew bezposrednio na konto (nie visa)? Co do 11,99 to ekspertem nie jestem ale wydaje mi sie, ze to jest nie do obejscia, bo z moneybrookers/neteller takze trzebaby przewalutowac.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Blokada jest tylko jesli uzywasz zwrotu na karte jako metody wyplaty.

  8. #8
    Rozumiem. Zdecydowalem sie na moneybrookers Co prawda poczekam do poniedzialku az z inteligo wplace na MB pare zlotych (ktorymi aktywuje ten rodzaj platnosci na partypoker), ale za to wszystko wskazuje na to, ze gdy juz to zrobie to pieniadze natychmiast trafia z pokerroomu na MB, tam 50$ zostanie przewalutowane (oplata 0,5euro~2zl) i wygrana w zlotowkach przeleje na inteligo. Topic do zamkniecia, dzieki wszystkim za pomoc.