Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    a ja myślę że jeżeli gość chce się założyć,to znaczy że już kiedyś to zrobił,bądź właśnie ma jakiś ciekawy plan(coś w stylu kto pierwszy opróżni kufel piwa,jeden pije a drugi wylewa)

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Dokładnie, myślę, że koleś opracował jakiś ciekawy patent i teraz wykosi hajs...

  3. #13
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    A czy z uzyciem skryptow nie bedzie mu to ladnie zapierdalalo ??? Nie wiem jak dzialaja skrypty do foldowania ale rozumiem ze wlasnie tak... Czyli koles praktycznie nie gra a na 70 stolach folduje mu sie wszystko poza aa/kk/qq/ak/aq ? mozna to tak wlasnie ustawic?

    Wiec on praktycznie nie klika nigdzie i nie robi nic, tylko wtedy jak sie pojawi karta O ile to jest mozliwa to dla mnie jest inny problem...

    70 stolow, 24 godziny, na stole grane jest MAX 60rozdan/h czyli wychodzi 100800 rozdan w 24h...

    Czyli praktycznie na styk a przeciez stoly maja po 45-48 etc rozdan/h wiec dla mnie musi tu byc jakis gruby wal, chyba... ze stoly to 65HU 1/2 centa a 5 stolow 10/20$ HU na ktorych spokojnie odgrywa wszystko co traci na micro, praktycznie oddajac blindy za friko ... czyli w rezultacie gra 5 stolow, moze 10 HU czy cos a reszta po prostu freemoney dla fiszek na 1/2centa

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    koleś ma capa na nl10 i nie może używać tego typu skryptów

  5. Ja mysle ze gosc stworzyl bota :P i teraz ten bocik bedzie mu gral wg schematu :P z przewaga fold ))

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    przeczytajcie wątek...
    obostrzenia tam określone eliminują 99% Wasyzch podejrzeń...

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    on tego nie zrobil jeszcze ale kiedys zalozyl sie z kolesiem ktory mowil ze to zrobi i tamtemu ziomkowi sie udalo (a ten byl po drugiej stronie barykady) dlatego sam teraz probuje to zrobic.

    fajnie se tam gada z tym abbda... jak ustalaja zasady

    no i musi byc na plusie.
    jedyna mozliwosc jak moze to zrobic to pograc kilka godzin (4?) na NL 10 zrobic iles tam BI a potem napierdalac 2 myszkami przez 20 godzin (!!!!) w przyciski fold poustawiane tuz obok siebie na 4 monitorach na NL2 fizycznie jest to niemozliwe i psychicznie chyba tez ale chooj go tam wie

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    To wogule jest jakies szalenstwo goscie wyliczyli 1 ze na rozdanie ma 1 sekunde LOL
    Ciekawe czy sie w koncu przyjma zaklad

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    ja przeczytałem sporą część tego wątku i mogę się założyć, że nigdy do takiego zakładu nie dojdzie. A dlaczego ? Jeżeli gość, chce się zakładać z dużą liczbą graczy o całkiem spore sumy, to co za problem, aby kilku z nich zorientowało się kiedy ten zakład będzie miał miejsce, dosiadło się do stolików tego gościa i każdą rękę grali z wykorzystaniem maksymalnej ilości czasu. W takim wypadku 100k rąk przez 24h jest matematycznie niewykonalne. Po drugie uważam, że ten koleś to tylko "attention whore" , czyli zwykły troll jakich wiele.

    pozdr

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    to samo tam wlasnie mowia
    szczegolnie ze nie trudno wyczaic kolesia (nawet jesli porobia sobie te nowe konta i nicki tuz przed zakladem) ktory gra micro stawki na 30 stolach ciagle foldujac..