Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Eurolinx...?

  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    szukam jakiegoś drugiego roomu/sieci do gry poza Ongame i najlepiej w euro z tego co widzę na mikogaming chyba jest euro tak?

    czy gra ktoś na tym roomie?...albo ogólnie w sieci Microgaming?
    są wiarygodni?
    w jakim tempie się wyrabia te ich aktualne bonusy?
    jaki bonus najlepiej wygrać dla kogoś grającego 60-80k rozdań NL200 FR miesięcznie?
    czy soft jest dobry do multitablingu na FR?
    dużo ludzi i stolików?
    działa PT i Pahud?

    mają jakieś RB też czy coś? czy normalnie konto z ich stronki zakładać?

    w sumie za dużo postów o Mikrogaming nie widziałem tutaj nigdzie ale widzę, że wprowadzili jakiś nowy soft który w jakimś filmiku który widziałem wyglądał całkiem przyzwoicie...
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 27-03-2008 o 03:18

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    18
    Niedawno zaczalem tam grac

    sa wiarygodni i maja super szybki support, nie czeklem nigdy na odpowiedz dluzej niz 20 min

    bonusy wyrabia sie szybko, jak bedziesz robil first deposit najlepiej przez: http://www.bonuswhores.com/eurolinx-poker/(100% up to $1k) masz tam podane w miare dokladne wyliczenie jak szybko idzie jaki bonus na jakich stawkach


    soft jest niezly, ale problemem moze byc traffic, teraz jest 6 stolikow nl200 5 6max i jeden fr, nie wiem jak jest o innych porach dnia bo nie gram tych stawek.
    PT i pah dzialaja, aczkolwiek pah nie jest jeszcze w pelni dostosowany do nowego softu, nie dziala opcja ulubionego siedzenia i zmiany rozmiarow stolu.

    duzo informacji na temat bonusow masz na BH, a i jeszcze maja jedna fajna rzecz: rake races http://www.eurolinx.com/en/march_leader_boards.asp

    podsumowujac
    fajny room, fajny bonus, ale malo ludzi.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Ja też tam teraz gram.

    Bonus wyrabia się szybko, jakieś 10k rąk na nl200, żeby dostać 500$. Mi wychodzi z tego rakeback 50%. Niestety room nie jest w euro tylko w dolarach.

    Alchemik mam dla Ciebie złą informację - FR na NL200 znajdziesz w porywach jeden, po 20, a tak to tylko SH.

    PT i Pahud działają. Soft to duży plus, jest zajebisty i jest dużo opcji.
    Minus to mała ilość osób.

    Ja na tydzień na próbę tutaj przyszedłem - na chwilę obecną po upływie tygodnia wracam na Ongame, ale może coś się zmieni.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    16
    Witam,
    A bonusa wypłacaja w całości czy w częściach?

    Pozdrawiam,
    kniarzyn

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    wszystkie bonusy wypłacają w całośći. W sklepie masz możliwość wykupinia bonusów od chyba 5$ do 25k$. Np. za jednego dolara w bonusie 25k płacisz o około 33% mniej niż za 1 dolar w bonusie 500$

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1
    Hey!

    Ja tam gram juz 2 lata i nie narzekam...jest extra

    Najwiekszy traffic jest okolo 4 pm EST.

    Bardzo duzo fajowych promocji..szczegolnie wyscigi na punky.
    Jest jeszcze niezle promo teraz ...zerknijcie:

    https://www.eurolinx.com/en/content....=good_bad_ugly

    Wczesniej mieli rakeback poloczony z punktami co bylo calkiem beznadziejne. Teraz to juz przeszlosc. Dostajesz punkty, rakeback...i to sa 2 osobne opcje.

    No i support live jest zajebisty....

    Ja jestem zadowolona do tej pory..

    Pozdrowki/Magda

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    dziewcze daj sobie spokój,ty pracujesz dla eurolinx ze tak w kazdym watku ich wychwalasz jak by to byla najsolidniejsza firma na rynku

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    dziewcze daj sobie spokój,ty pracujesz dla eurolinx ze tak w kazdym watku ich wychwalasz jak by to byla najsolidniejsza firma na rynku
    obv...

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Swoją drogą nie wiem jak poważna firma może zatrudniać kogoś kto pisze poloczony

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    czy soft jest dobry do multitablingu na FR?
    Niestety, Microgaming. Multitabling tylko jako SH, stoły od nl50 wzwyż FR można policzyć na palcach jednej ręki. NL400 10-cio osobowego stołu to jeszcze tam nie widziałem. Czas przebranżowić się na SH

    Pozdrawiam

    Pepone