Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    własnie mialem napisac o tym co w sumie bylo w linku Doliego

    ja w sumie czesto nam wlaczone w tv tvn24 i coraz bardziej zaczyna mnie denerwowac to w jaki sposob staraja sie szukac sensasji w jaki sposob niektore rzeczy sa wypaczane oraz ze niby powinny to byc inteligetne osoby a czasem tak zupelnie nie profesjonalnie sie achowuja ;/

    A najbardziej rozwalaja mnie sytuacje gdy cos sie wydarzy jaka tragedia przewaznie np tej CASY a oni caly dzien o tym pierdola co chwila kogos pytaja czy jzu cos wiadomo jaka byla przyczyna wywiady z ludzmi ktorzy znali pilotow itd

    WTF czy normalnych polakow to cokolwiek interesuje ? Wydarzylo sie cos zlego mozna oddac hold zmarlym ale po co kurwa to rozgrzebywac i zglebiac.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    (...)zaczyna mnie denerwowac to w jaki sposob staraja sie szukac sensasji w jaki sposob niektore rzeczy sa wypaczane (...)
    WTF czy normalnych polakow to cokolwiek interesuje ? Wydarzylo sie cos zlego mozna oddac hold zmarlym ale po co kurwa to rozgrzebywac i zglebiac.
    Dokładnie tak... jeszcze zawsze trzeba znaleźć winnego w każdej sytuacji.

    Dobre też są, jak to nazwać, takie króciutkie wstawki "z kraju". Coś się stało dajmy na to we Wrocławiu... nic się dzieje od paru dni w tej sprawie, a tam Pani z tego Wrocławia nadaje i w kółko, co parę godzin powtarza, że nic więcej się nie wydarzyło, nic nowego nie wiadomo, etc. To samo mógłby powiedzieć spiker w studiu, albo mogliby puścić to na pasku... ale felieton z kraju musi być.

    Pepone

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Kolejny pusty przepis chcą wprowadzić, a mieli je likwidować chyba... (???) I tak niczego to nie zmieni, no może tylko tyle, że Polacy będą musieli działać w konspiracji. Ale historia pokazuje, że to chyba nasz sport narodowy