Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    witam,mam kilka pytan o sprawy ktorych jeszcze do konca nie rozumiem

    1.gram na bwin,wiem ze jest to siec ongame.czy to oznacza ze gracze z kilku stron takich jak bwin,betsson itd spotykaja sie w jednym miejscu i graja przeciwko sobie?czy jesli gralbym zamiast na bwin np na betsson to grafika wygladalaby dokladnie tak samo?i gralbym z tymi samymi graczami?

    2.myslalem o jakims programie wspomagajacym.czym sie rozni poker tracker od poker office?ktory program jest lepszy i dlaczego?i czy obydwa te programy mozna stosowac grajac na bwin?

    kiedys czytalem ze ktorys z tych programow mozna dostac za darmo rejestrujac sie na jakims pokerromie i wplacajac jakas kase?czy to nadal aktualne?i co to za room?

    3.zastanawiam sie tez nad zmiana bwin na inny room.czesto sie pisze ze gdzies jest wysoki poziom a gdzies niski.ale chodzi o to ze poziom jest wysoki np na bwin czy na ongame?jesli ktos pisze ze na ps jest wysoki poziom to chodzi wlasnie o ps czy o siec z ktorej korzysta ps?jakie sa inne oprocz ongame sieci pokera i najwieksze roomy korzystajace z tych sieci?

    4.chcialbym sie takze dowiedziec gdzie stosunkowo najwiecej kasy mozna wyciagnac z bonusow grajac nl10?i gdzie jest teraz najkorzystniejsza oferta pierwszej wplaty graja cwlasnie na nl10?

    5.i ostatnie pytanie...czy grajac korzystajac z poker tackera lub poker office ma sie mniej czasu na gre obserwujac te wszystkie dane i powinno sie zmiejszyc liczbe stolow?i co to za program z ktorego korzystaja iektorzy(puh czy cos takiego)razem z poker trackerem?do czego on sluzy,czy jest przydatny i czy rowniez jest drogi?

    wielkie dzieki za odp

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    1.Gracze z tej samej sieci graj przy jednych stolach nie zaleznie w jakim roomie sie zarejestrowali. grafika moze sie delikatnie roznic np kolorem i logo na stole.
    3. Jezeli ktos pisze ze np za betsson poziom jest wysoki to znaczy ze w calej sieci jest taki poziom gdyz "patrz punkt 1".
    Pokerstars jest osobnym roomem i nie nalezy do zadnej sieci.Co do sieci i roomow to poszukaj w necie.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    1. Tak
    2. Mozna stosowac oba. Poker Tracker nie ma wbudowanego Huda. Ile osob tyle opinii, ja stosuje poker tracker'a. Poker Office(informacje na stronie producenta) i Trackera(przez jednego z affiliatow typu pokersavvy) mozna wyrobic
    3.www.pokersitescout.com jesli chodzi o wielkosc. O poziomie trudno sie wypowiadac ja polecam pacific poker.
    4. Grasz zbyt nisko zeby wyrabiac bonusy.
    5. Programow wspomagajacych uzywa sie zeby zwiekszyc a nie zmniejszyc liczbe stolikow. Wiekszosc grajacych powyzej osmiu stolikow, gra na auto pilocie i decyzje podejmuja biorac pod uwage swoja reke i dane o graczu wyswietlane przez Poker Ace Huda(PT), Gametime+(PT) lub Poker Office.

    DuzySlon

  4. #4
    naprawde nigdzie nie ma sznas na bonusy grajac np 5 stolow nl10?

    grajac kilka miesiecy na bwin co jakis czas otrzymywal bonus do wyrobienia np 30$ za 300pkt,ktore spokojnie wyrobilem przez 3 tygodnie(majac miesiac czasu)

    wiem ze to niewiele ale jak co miesiac wpada 30$ za darmo to narzekac nie mozna


    co to jest ten hud?w czym nam pomaga?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez dzafa Zobacz posta
    co to jest ten hud?w czym nam pomaga?
    wyswietla staty graczy przy stole

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Jesli grasz regularnie nl10 powiedzmy robisz te 25 tys rozdan miesiecznie to mozesz sie pokusic o wplate kasy do jakiegos roomu oferujacego rakeback (ja obecnie gram w Celeb Poker z 30% rb) i wtedy co miesiac masz 30% zwrotu z wygenerowanego rake ale wymagane minimum to 100E rc wygenerowane w okresie rozliczeniowym dlatego jesli grasz nl 10 to musisz grac dosc intensywnie zeby dostawac zwroty.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez dzafa Zobacz posta


    co to jest ten hud?w czym nam pomaga?
    http://www.pokertexas.pl/pokerowa-st.../poker-tracker

    opis pt i pahud

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez dzafa Zobacz posta
    naprawde nigdzie nie ma sznas na bonusy grajac np 5 stolow nl10?

    grajac kilka miesiecy na bwin co jakis czas otrzymywal bonus do wyrobienia np 30$ za 300pkt,ktore spokojnie wyrobilem przez 3 tygodnie(majac miesiac czasu)

    wiem ze to niewiele ale jak co miesiac wpada 30$ za darmo to narzekac nie mozna


    co to jest ten hud?w czym nam pomaga?
    to ja tradycyjnie wspomnę o pokersourceonline - gdzie Absolute poker oferuje bardzo ciekawy bonus za raked hands - ja go wyrabiałem na 15 SH NL10 i wyrobiłem się w pół godzinki wpadło 125$ a musiałem wpłacić 100


    www.pokersourceonline.com

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon Zobacz posta
    1.
    4. Grasz zbyt nisko zeby wyrabiac bonusy.
    DuzySlon
    Niekoniecznie - grając na EVP NL10 można wyrabiać bonus 75$ miesięcznie.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    to ja tradycyjnie wspomnę o pokersourceonline - gdzie Absolute poker oferuje bardzo ciekawy bonus za raked hands - ja go wyrabiałem na 15 SH NL10 i wyrobiłem się w pół godzinki wpadło 125$ a musiałem wpłacić 100


    www.pokersourceonline.com
    bonus jest wyplacany automatycznie ? i po jakim czasie od jego wyrobienia ? no i jak jest liczone raked hands ?
    Ostatnio edytowane przez colathg ; 08-04-2008 o 02:20