Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu zostanie wprowadzone nowe oprogramowanie sieci Microgaming/Prima, a co za tym idzie, oprogramowanie Unibetu. Myślę, że najwyższa już na to pora, jako że sieć ta pozostawała trochę w tyle za innymi produktami i mam nadzieję, że teraz nadrobi dystans. Zobaczymy po premierze.

    pozdrawiam,
    warsaw

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    W eurolinx wprowadzili go juz 7 marca - jak widac unibet pozostaje jak zwykle daleko w tyle jesli chodzi o pokera...
    http://eurolinx.com/en/content.asp?s...&tag=74-233571
    tu mozna filmik zobaczyc jak to wyglada

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Wlasnie poszedl upgrade - ciekawie to wyglada

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Dokładnie. Wczoraj byłem cały dzień w Poznaniu, więc jeszcze nie miałem okazji spróbować. Ale napiszę feedback w ciągu paru dni. Niemniej, zapowiada się na spory skok jakościowy...

    pozdr
    warsaw

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    sofcik bardzo dobry, musi się podobać ten upgrade. Niestety baaaaardzo brakuje najważniejszego przycisku - bet 3/4 pot.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    soft dobry, jest skalowanie stołów, ale muli mi jak muliło.
    ok, mój komp nie jest najnowszej generacji z najszybszym netem, ale wszystkie roomy oprócz unibetu chodzą dobrze.

    czy ktoś pamieta jeszcze jak unibet miał swój własny soft gdzie Patrick Antonius był stałym bywalcem NL20000Eur. ja pamiętam.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    To była siec B2B a nie własny soft :P to bylo ok 2 lata wstecz

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Po zmianie softu już dwa dni (w zasadzie dwie noce) z rzędu grałem na Unibecie. Niby ta zmiana to nic wielkiego, ale ile dało to samej grze... Zmiana zdecydowanie na plus... Można by powiedzieć - W KOŃCU! Jeśli Unibet stara się być mocna siłą na polskim rynku pokerowym to ten krok był nieodzowny... Teraz gra sie naprawdę przyjemnie...

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    16
    Mam pytanie:

    Mam ustawioną klawiaturę polską programisty. Jak zrobić żeby można było wpisywać kwoty podbić itp. z klawiatury numerycznej. Teraz podstawia się ',' zamiast '.' i już kilka razy zdarzyło mi się wejść all in z nie takimi kartami.

    Pozdrawiam,
    kniarzyn

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Nowe oprogramowanie wprowadziła cała sieć czy tylko niektóre poker roomy ?