Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez Wrona Zobacz posta
    zaczyna mnie wkurwiac to ciągle przerywanie połaczenia ZRÓBCIE COŚ Z TYM !!!!
    Ja gram w Unibecie od dawna i ani razu zadnego bledu nie widizalem, dla tego jestesm zdziwniony waszymi postami. moze przyczyna tkwi w waszym połączeniu inbterentowym?

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    ja gram na Uni od roku i wszystko było ok. Ostatnie 2 m-c są takie. Nie jest to problem neta, gdyż w czasie jak mnie wywala normalnie inne strony działają. Nie ma reguły kiedy to się dzieje ten post był po kolejnym HU gdzie koleś miał na 50/100 troche wiecej niz BB a mnie rozlaczylo i jak wróciłem to juz ja byłem na all inie. Sorry za słownictwo ale wtedy naprawde sie wkurzyłem i zrobiłem sobie od tamtego czasu przerwę z Uni...

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    u mnie tez brak problemow z polaczeniem.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Wrona Zobacz posta
    Nie jest to problem neta, gdyż w czasie jak mnie wywala normalnie inne strony działają
    Dokładnie taki sam objaw miałem kiedyś grając z Neostrady. Otóż raz na dobę Neostrada zmieniała IP i wtedy wywalało mnie z klienta pokerowego. Tak jak piszesz, inne strony działały, gdyż dla nich zmiana IP widocznie jest bez znaczenia.

    Może coś u Ciebie, Wrona zakombinowali 2 miesiące temu z Netem?

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Również jestem "szczęśliwym" użytkownikiem gównostrady - ale czy przypadkiem teraz, po zmianie IP, klienta nie wywala, tylko robi reconnect?

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    No jak zwał tak zwał... w każdym razie jest to dosyć istotna przeszkoda. Zmiana na DSL - niewiele wyższy koszt od Neostrady, lecz brak usług dodanych typu telewizja - załatwia sprawę.

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Można sie dowiedzieć co było ulepszane ostatnimi dniami w sofcie UNIBET, że poker przez dłuższy czas był nieczynny, rano i wieczorem?

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    prace techniczne :P

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    to błąd softu czy jakiś superuser, że nie widać ile ma żetonów ?


  10. #30
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    też zdarzyło mi się to kilka razy