Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Z tego co mi sie wydaje, to raczej cala siec, z tym, ze niektore pokerroomy szybciej inne wolniej.

    pozdrawiam,
    warsaw

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    pytam sie ponieważ dzisiaj odwiedziłem TellPoker i u nich oprogramowanie pozostało bez zmian

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Witam
    Chyba jako pierwszy room nowy software wprowadzil Eurolinx bylo to juz napewno miesiac i kawalek temu. Nowy soft napewno bije na glowe stary, nie ma co do tego dwoch zdan

    pozdrawiam

  4. #14
    Na 32redbet był już nowy soft w lutym.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    wszyscy wprowadzaja ale stopniowo.

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Czy ktoś z Was ma problem podobny do mojego? Czasem gdy gram turnieje i jest ruch jednego z rywali zegar odmierza 60 sekund i po tym czasie nic się nie dzieje, soft się zawiesza. Jest to BARDZO wkurzające, ostatnio mając nutsowego flusha czekałem aż rywal wykona ruch. Dochodziła 60 sekunda, myślałem że przeciwnik jest sit-out jednak po tym czasie nic się nie stało. Musiałem od nowa uruchamiać program i wielkość całej puli zgarnął rywal bo to ja byłem na sit-out'cie.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam
    Od jakiegoś czasu na Unibecie po kliknięciu na join table nie otwiera mi niektórych stołów - pojawia się tylko na pasku zadań. Podobnie jest jak kliknę na waiting list i nadejdzie moja kolej żeby zasiąść to pojawia się tylko okno z zakupem żetonu a samego stołu nie ma.
    Co się stało?

    Zauważyłem taką prawidłowość, że pierwsze dwa stoły otwiera mi bez problemów, natomiast problem jest przy trzecim - spośród powiedzmy 15 otwiera mi jeden.
    Ostatnio edytowane przez anatom ; 29-06-2008 o 17:26

  8. #18
    del nie ten wątek

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez Michel_RC Zobacz posta
    Czy ktoś z Was ma problem podobny do mojego? Czasem gdy gram turnieje i jest ruch jednego z rywali zegar odmierza 60 sekund i po tym czasie nic się nie dzieje, soft się zawiesza. Jest to BARDZO wkurzające, ostatnio mając nutsowego flusha czekałem aż rywal wykona ruch. Dochodziła 60 sekunda, myślałem że przeciwnik jest sit-out jednak po tym czasie nic się nie stało. Musiałem od nowa uruchamiać program i wielkość całej puli zgarnął rywal bo to ja byłem na sit-out'cie.
    miałem to samo. Na szczęście na freerolu. A już mnie korciło, żeby wrzucić na unibet (unibubel) trochę przez netellera. Coś mnie tknęło i stwierdziłem, że popatrze sobie kilka freeroli jak soft chodzi itd. No i totalna porażka! Co chwilę error serwer conection i inne bzdury. Poczytałem forum i się okazuje że praktycznie żadnych plusów nie ma ten room. A jeżeli człowiek dodatkowo nie może się skupić na grze tylko walczy z upierdliwym softem to wg mnie przekresla cała sprawę.

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    zaczyna mnie wkurwiac to ciągle przerywanie połaczenia ZRÓBCIE COŚ Z TYM !!!!