Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. Witam

    Wszystkich , którzy chcieliby nabić kabze Betssonowi ( patrz wyżej ) zapraszam na dzisjeszy turniej Dwie Szanse.

    Mysę, że zmiana formuły wyszła turniejowi na dobre, gra się łatwo i przyjemnie (i wciąz tanio) więc jeśli ktoś nie grał - gorąco polecam

    Start dzis o 20.
    hasło - pseudonim hip-hopowej gwiazdy grającej w barwach Betssona ( z Dużej Litery )

    pzdr
    M.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam, dlaczego w dzisiejszym dwie szanse nie dalo sie wziac rebuya? Dotychczas mozna bylo z niego skorzystac w przypadku utraty stacka lub gdy sie mialo nie wiecej jak 1500 zetonow a dzisiaj przycisk rebuy w lobby jest nieaktywny. To specjalna zmiana czy cos nie wyszlo ?

    Edit: W informacji o turnieju w lobby jest zero rebuys i zero addons. Dlaczego?
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 05-07-2008 o 19:11

  3. #23
    dzisiaj był turniej "jedna szansa".

  4. WItam,
    Jeśli turnej był "jednej szansy" - to z powodu błędu technicznego (choc zawinił czynnik ludzki ...), za który oczywiście przepraszam.
    Kolejne turnieje bedą już z odpowiednią ilościa szans.

    pzdr

    M.

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    12
    bład techniczny ok ale sprawdzilem all in z kolorem przy sparowanej parze wiedzac ze bedzie druga szansa czekalem na ten turniej tydzien bo lubie w nim grac juz jeden wygralem bylem tez trzeci jestem zawiedziony brakiem informacji w trakcie turnieju i tyle

  6. #26
    W nastepnym turnieju szanse powinny byc 3, trzeba oddawac to co sie nalezy

  7. #27
    Czemu nie bylo dzisiaj Dwoch Szans?

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    No wlasnie dlaczego nie ma w lobby turnieju 2 szanse? Ostatnimi czasy Betsson kojarzy mi sie z bledami i wpadkami, ciagle cos sie przydarza. Postarajcie sie bardziej z ta organizacja wkoncu.

  9. Witam,
    Wpadki sie zdarzaja głównie dlatego, że staramy się robić coś niestandardowego (w rozumieniu działu technicznego Ongame ).
    (Niestety informatycy sa wszedzie tacy sami: "nie da się", "u mie działa" albo "jestem zajety" )

    Turniej Dwie Szanse wrócił do kalendarza i dzisiaj odbędzie sie w standardowym terminie
    start : 20.00
    BuyIn: $1+0,1
    Jeden ReBuy -$1 - przez pierwsza godzinę
    Addon - $1 - w czasie pierwszej przerwy
    Pula - $333 dodane
    haslo - pseudonim gwiazdy grającej w pokera w barwach Betssona

    Dodatkowo, w dzisiejszym turnieju TOP 10 otrzyma wejściówkę do jutrzejszego Freerolla z pula $333.

    pzdr
    M.

    Zapraszam.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Starogard Gdański
    Posty
    8
    Nie grałem ponad 1,5 roku.
    Nie jestem za bardzo w temacie, także prośba z mojej strony.
    Mógłby ktoś podesłać mi na priva pseudo tej gwiazdy?