Zobacz wyniki ankiety: Które z poniższych subfor uważasz za potrzebne?

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • NLHE NL200+ only

    11 37.93%
  • "grono"

    1 3.45%
  • oba

    5 17.24%
  • żadne

    12 41.38%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Z dyskusji o BlaCha wynosze 2 propozycje ktore maja poprawic poziom forum, czekam na wszelkie komentarze/propozycje poprawy w tym ewentualne nazwy.
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 03-03-2012 o 22:45

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    ad1. Wydaje mi się że ten podział nie jest potrzebny. Wystarczy wybrać sposób tworzenia tematu dla wątku w którym będzie podawane określenie stawek bo podział na FR i SH już istnieje. Problem jest raczej taki że gracze z wyższych stawek przeważnie są zaangażowani w projekty różnych serwisów pokerowych na których prowadzą blogi lub do których piszą artykuły o strategiach a na forum co najwyżej pojawi się link do takiego tematu.

    ad2. Tylko nie nowe subforum na bocznicy! W tym przypadku jestem za radykalnym podejściem i LIKWIDACJĄ bocznicy. Ewentualnie zostawiłbym tylko bazarek i dwa tematy: 'dowcipy', 'śmieszne i ciekawe filmiki' a zablokował możliwość zakładania nowych tematów.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    ad2. Tylko nie nowe subforum na bocznicy! W tym przypadku jestem za radykalnym podejściem i LIKWIDACJĄ bocznicy.
    Dlaczego?

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ponieważ uważam że Bocznica zaczyna dominować na forum a tematy które tam są zakładane są moim zdaniem coraz mniej ciekawe. Powodują natomiast lawinę postów a ja jako moderator powinienem na to rzucić okiem. Jest to w końcu forum pokerowe i moim zdaniem tylko takie tematy powinny na nim się znajdować.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Spokojnie, na bocznice mam dobry pomysl, ale to juz po swietach

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Bocznica nie jest taka zła, dowcipy i ciekawe filmy to jedno dobre, ale lubię też pogadać o filmach tudzież serialach, łatwo znaleźć coś nowego do oglądnięcia, wystarczy tam zaglądnąć. Ponadto tematy o monitorach czy fotelach jakkolwiek śmieszne też są imho przydatne.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Bron boze nie mam zamiaru bocznicy usuwac, prawde mowiac mam co do niej wielkie plany

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Spokojnie, na bocznice mam dobry pomysl, ale to juz po swietach
    Po których ??

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Naprawde nie rozumiem niecheci dla pomyslu subforum 200+, bardziej wolicie uczyc sie z analiz rozdan ludzi grajacych na 0.05/0.10 niz 1/2+ ???