Zobacz wyniki ankiety: Czy korzystasz z reload bonusów?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, staram się korzystać.

    12 40.00%
  • Nie, nie korzystam.

    10 33.33%
  • Tam gdzie gram nie ma takich bonusów.

    8 26.67%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Niektóre roomy co jakiś czas oferują swoim graczom reload bonus - wpłać coś a damy Ci XX% ekstra od depozytu po wyrobieniu iluś tam raked hands. Zawsze olewałem te promocje, ale ostatnio pomyślałem, że przecież nic nie szkodzi trzymać zawsze część rolla (powiedzmy $1K) na Netellerze i kiedy pojawi się taka promocja po prostu wpłacić i wypłacić. Czy ktoś z Was korzysta z bonusów w ten sposób?

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Pewnie masz na myśli wczorajszy bonus na Party 15% up to $100. Ja też je prawie zawsze olewam bo zazwyczaj moje pieniądze wędrują z Party a nie do Party. I szczerze mówiąc, w świetle tych przepływów pieniężnych, uważam te oferty za obraźliwe.

    PS. Wczoraj zauważyłem że grasz teraz ulra-szortem 20BB na full ringu. I jak wyniki? Bo ja właśnie przewałkowałem trzy pierwsze rozdziały Slotbooma i mam mieszane uczucia. Tzn. książka mi się podoba i daje dużo do myślenia, ale sama strategia nie bardzo mi pasuje. Może dawkar też to czytał albo czyta to można by któregoś dnia wymienić poglądy.

    jdx

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Ostatnio testuję różne strategie grania szortem, ale 20 BB to chyba przypadkiem miałem. Tzn. wkupuję się za 40 BB na FR lub 50 BB na SH i dążę do zbudowania pełnego stacka, dokupując się jak spadnę do 20 BB FR lub 30 BB SH. Gram tego szorta dość agresywnie, szukam AI widząc nawet minimalne +EV. Potem ludzie mają mnie za donka/fisza/luckboxa i lepiej wypłacają się silnym układom. A poza tym wciąż jestem w stanie nabudować się z takiego szorta do 300-400 BB.

    Aha, i jeszcze jedno: wydaje mi się, że grając długo w jednym miejscu BARDZO wskazanym jest zmiana stylu gry co jakiś czas. I niniejszym to czynię, dzisiaj grałem sesje SH na 32/17/5 (startując od 50 BB). I było dobrze

    pzdr

    PS. A temat założyłem, bo przypadkiem miałem troszkę $ na Netellerze i dostałem reload bonus na Party 20% - więc czym prędzej wpłaciłem je z powrotem i teraz mam XXX do wyrobienia ekstra... Może to dobry pomysł jest, żeby trzymać parę baksów na boku na takie okazje


    EDIT: Oczywiście reload bonus 20%, a nie 20$ jak było wcześniej...
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 19-03-2008 o 22:02

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    ja ciągle korzystam z takich bonusów,aczkolwiek na ongame po prostu kupuje się je za poker points(np w tym miesiącu miałem swing 19 bi i gdyby nie bonusy to byłoby kiepsko),a co do opisanej przez ciebie strategi,to nie dawno mówiłeś ze jest nie opłacalna na stolikach krótkich

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Nie chodziło mi o zwykłe bonusy, ale o bonusy od dodatkowego depozytu (reload bonus) - czyli wpłacenia dodatkowych $1k na konto, na którym leży już sto razy więcej kaski w celu otrzymania jakiegoś procenta od depozytu...

    A z tą strategią szortstacka to jest różnie, tradycyjny Slotboom na krótkich stołach się nie sprawdza, ale teraz testuję różne aggrodonkowe wariacje i budowanie loose image - więc wolę na początku do tego celu wykorzystywać mniejszy stack.

    pzdr