Zobacz wyniki ankiety: (?) Czy jesteś za tym by BlaCha przestał być moderatorem?

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    35 34.65%
  • NIE

    66 65.35%
Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 98
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    ANKIETA ANONIMOWA, jednak kto chętny może opisywać "zasługi" BlaChy

    BlaCha od dłuższego czasu odgrywa rolę "dzikiego szeryfa". Wedle własnego uznania usuwa posty, ingeruje w ich treść, a także zamyka lub wywala całe wątki - zwłaszcza te w których ktoś ośmieli się krytykować "wielką mądrą blaszaną głowę".

    Małym zakompleksionym ludziom władzę powinno się odbierać, a najlepiej nigdy jej nie dawać. Bo oni zawsze robią więcej szkody niż pożytku.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie zebym bronil Blachy, bo czasami rzeczywiscie przesadza, ale akurat w watku ktory sprowokowal cie do tego posta mozna by dyskutowac, czy utarczki miedzy toba a zbiganch nie powinny znalezc sie w innym miejscu, zreszta sam napisales :

    EDIT 2: To koniec OT - Kirek nie usuwaj proszę tych postów - dzięki temu, że ktoś to przeczyta będziesz miał w przyszłości mniej pracy.
    Z czego wnioskuje ze piszac to miales swiadomosc ze ten post nie powinien sie tutaj znalezc ...

    Moge z tego zrobic odddzielny offtopic watek na bocznicy jezeli wam na tym zalezy.
    Ostatnio edytowane przez Doli ; 19-03-2008 o 11:17

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Doli tu nie chodzi o ten jeden przypadek w przypadku BlaChy to już RECYDYWA. I jestem przekonany, że nie jestem sam w takim osądzie. Teraz czekam kiedy BlaCha usunie tą ankietę

    btw. przeniesienie do oddzielnego tematu to jest jakiś pomysł, ale w tym przypadku całkowicie zagubiłby się kontekst... :/ A zdanie "dzięki temu, że ktoś to przeczyta będziesz miał w przyszłości mniej pracy" podtrzymuje bo po tym co tam wynikło raczej kolejnej dyskusji z politykierem nikt by nie prowadził.

  4. #4
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    ANKIETA ANONIMOWA, jednak kto chętny może opisywać "zasługi" BlaChy
    Niecierpi JD i to mi wystrcza

    Oczywiście glos na NIE,

    Chociaż forum "pokerowe" to ostatnio dominują tematy
    "Zabawa 157"
    "Wspomnienia starych pryków"
    "Skojarzenie"

    to może Blach powinien zrozumieć,
    że poker jest tylko dodatkiem i w sumie to powinno
    się kasowac wątki o pokerze.
    Zostawiać jedynie te gdzie ktoś pisze o jakiś "drzewkach"

    P.S. Szkoda, że forum rozwija się w tą stronę


    pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Jestem ciekaw ile osób siedzi przed monitorem z niecierpliwościa oczekując postu JD?
    Ja głosuję na tak. Tym usunieciem kłótni weeskacza ze zbignachem przesadził. Nie miałbym nic przeciwko przeniesieniu tego do innego wątku, ale kasacja postów bez podawania przyczyn itp to idzie za daleko. BlaCha głosowałeś na PiS?

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Pokerstars bardzo głębokie przesłanki tobą kierują, aż mi wstyd, że ja taki płytki jestem przy tobie...

    Ta ankieta jest oceną działań Blachy, a nie wyborami na swojego idola.
    Więc nie próbuj zestawiać tutaj ze sobą tych dwóch userów (chciałem napisać graczy, ale z tego co się właśnie dowiedziałem Blacha już jakiś czas temu zrezygnował z gry - może to jest powód jego nad aktywności cenzorskiej).

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Posty sa po tzw soft delete, tak ze w kazdej chwili moge je wydobyc :P

  8. #8
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Ta ankieta jest oceną działań Blachy, a nie wyborami na swojego idola.
    Dla jasności,
    ani Blacha ani jd nie jest z mojej bajki.
    Przypomniało mi się również, że kiedyś też byłem wku....,
    że Blacha usunął moja mocniejszą wymianę z kimś .

    Przyjrzyj się jednak forum, jakie tematy są poruszane.

    Muszę się przyznać, że u mnie z forum jest chyba jakimś nałogiem .
    Jestem na forum codziennie,
    ale ostatnio na 10 nowych tematów przeglądam może 1.
    Ten jeden to w większości i tak mało pokerowy topic.

    Raczej nie tak te proporcje powinny wyglądać.

    Gdybym to ja był właścicielem forum i zależałoby mi na rozwoju
    forum i pokera usunąłbym 80% postów.
    ALe jezeli większość wybiera inną drogę to ja
    mam dwie opcje : czytać i nie marudzić ,
    lub zrezygnowac z forum .

    Wyrzucenie Blachy będzie oznaczało,
    że odsetek mało merytorycznych wątków zwiększy się do 90%.

    pzdr

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Wedle własnego uznania usuwa posty, ingeruje w ich treść, a także zamyka lub wywala całe wątki
    Od tego jest moderator właśnie.

    Zarówno jako admin/moderator, jak i użytkownik, jestem zwolennikiem systemu autorytarnego na wszelakich forach/listach dyskusyjnych/etc. To admin jest od usuwania/mianowania moderatorów, a nie użytkownicy. Jak użytkownik ma problem, to idzie z nim do admina. Jak admin się zgadza to kól, jak nie, to pozostaje użytkownikowi znalezienie sobie innego forum, ew. założenie własnego, które, skoro będzie lepsze, na pewno dorobi się szerokiego grona użytkowników.

    Publiczne próby usuwania moderatorów uważam naturalnie za nieporozumienie.

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Przyjrzyj się jednak forum, jakie tematy są poruszane.
    .... ostatnio na 10 nowych tematów przeglądam może 1.
    Ten jeden to w większości i tak mało pokerowy topic.
    Hmm.. skoro bocznica jest tak popularna to widocznie jest potrzebna.
    A dlaczego?...Ano dlatego, że poker to często stresujące i wyczerpujące zajęcie i każdy potrzebuje rozluźnienia. Nie każdy gra po 16h/dobę, nie każdy żyje tylko pokerem. Dzięki temu zachowujemy zdrową i potrzebną równowagę, a nasza gra na tym tylko zyskuje. Wielu z nas prowadzi własny interes albo ma zwykłą pracę. Wielu ma też dziewczynę, żonę, dzieci. Czasami zamiast grać w pokera wyskoczymy na kręgle, do kina czy po prostu wyjdziemy na spacer. Słowem prowadzimy normalne życie. A tym co nas wszystkich łączy jest właśnie poker - ale czy to oznacza, że rozmawiając ze sobą możemy poruszać tylko ten jeden jedyny temat? HELL NO!!! Nie mówiąc o tym, że niektóre żarty czy zwroty są zrozumiałe tylko dla nas. Tworzymy subkulturę, ale nie jesteśmy monotematyczni. Przeciwnie większość pokerzystów to ciekawe i wyraziste osobowości o szerokich zainteresowaniach.


    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Muszę się przyznać, że u mnie z forum jest chyba jakimś nałogiem .
    Jestem na forum codziennie....
    Gdybym to ja był właścicielem forum i zależałoby mi na rozwoju
    forum i pokera usunąłbym 80% postów.
    Ależ przecież jesteś adminem u Robiego, więc masz gdzie się wykazać. Ale dziwne, że tyle czasu poświęcasz temu forum mimo, iż zaledwie 1 na 10 to pokerowy topic.

    Mógłbyś chociaż 1/10 tego czasu poświęcić swojej stronie http://www.pokermania.pl/ na której można znaleźć np. świeżutki Pokerstars sign-up 'First2007'. W sumie strona raczej martwa i można by ją usunąć, ale sporo tam linków i zawsze ktoś jeszcze może zapisać..