Zobacz wyniki ankiety: (?) Czy jesteś za tym by BlaCha przestał być moderatorem?

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    35 34.65%
  • NIE

    66 65.35%
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 98
  1. #41
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    Jesli chodzi o Pana warsawa to dla mnie najlepsze sa popisy jezykowe
    O kuuuuurwa , chyba czas poszukac innego forum.

    Chwalicie pod niebiosa jot de a obrażacie Warsawa .

    Chyba nie ma szans by za rok w EPT Warsaw w kasie było więcej osób
    niż w tym roku.


    Giza i inni obrażajcie jeszcze innych ,
    moze Krawca, moze Soprano , i kilku - będzie fajnie

    bez pozdrowień

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Stary ja nikogo nie obrazam. Jak dla mnie to na forum moze byc i blach , warsaw, jd, sebtroll i tak czytam to co chce a reszta mnie nie obchodzi.

  3. #43
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    wlasnie za taki brak szacunku (i to nie tylko dla blachy, bo takie teksty obrazaja nas wszystkich) jestem za tym, zeby blacha zostal. Personalne rozgrywki na tym forum siegnely juz dna...
    Zgadzam się, dyskusja moja z weeskaczem a w zasadzie stek obelg jakie weeskacz na mnie wypluł w usuniętych przez Blachę wpisach to po prostu dno.
    Z jednej strony rozumiem, że Blacha to usunął, z drugiej jednak trochę żałuję.
    Lubię, nie tylko na tym forum, gdy na mój pogląd wyrażony w danym temacie w odpowiedzi dostaję wiadro pomyj - to naturalny odruch adwersarza w przypadku braku argumentów merytorycznych.
    Proponuję, by Doli lub Blacha przywrócił gdzieś na boku tą usuniętą dyskusję i może zrobimy ankietę, czy Blacha miał podstawy by ją usunąć/przenieść.
    (Zdaje się, że dopóki nie zrobi się packa/shrinka na bazie, te rekordy są do odzyskania)
    Bo chyba to usunięcie było inspiracją dla weeskacza do tej "kulturalnej" i "demokratycznej" krucjaty wymierzonej w Blachę.

    W ogóle tworzenie takiej sondy to żenada.
    Jeśli jakiemuś użytkownikowi nie podoba się admin forum to droga wolna.
    Demokracja już w tym kraju stworzyła wystarczający burdel a demokracja z gilotynami (to takie urządzenie przypominające w działaniu tą sondę) parę wieków temu jeszcze większy.
    Nie dla demokracji na forum!
    Władza w ręce adminów!
    W tym inkwizycyjnym procesie oddał bym głos na "nie", ale ze zrozumiałych względów nie zagłosuję.

  4. #44
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Nikt tęsknił nie będzie...
    I tu się Jack mylisz.

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    Jest jeszcze jedno co mnie razi - nie uwazam ze shout powinien byc tylko dla niektorych, ale indy na przyklad ma 6 razy wiecej wpisow tam niz postow na forum i ogolnie mam dosyc powtarzajacych sie shoutow w stylu "no dalem all in za 11bb z AJ, dostalem call od JTs i oczywiscie trafil idiota T na river". Raz na jakis czas kazdy osiagnie dol i ogolnie chce sie wyzyc, ale czasami 12 razy w ciagu dnia? Irytuje mnie to troche, ktos odnosi podobne wrazenie?
    Hedge przyznaje że ostatnio się rozgadałem na Shoucie, ale nie przesadzaj że relacjnuje każde przegrane rozdanie w którym miałem 70-30 tylko po serii takich rozdan ponawrzucam sobie. Inna sprawa że ostatnio na shoucie dużo osób czatuje, ja, Trias, Mash, Moshnik, Mazaq.. czemu akurat ja ci się w oczy rzuciłem?

    i btw co do tego cytatu to wolałbym żebyś nie naciągał, zwracam na to uwagę bo już ktoś mnie oskarżył tu że mam przerośnięte ego podczas gdy uważam siebie za słabego początkującego gracza, nazwę ironicznie kogoś 'mistrzem' gdy sprawdzi allina z Q4, ale nie mogę sobie przypomnieć abym kogoś wyzywał...

  6. #46
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Panowie, prawde mowiac liczylem i mialem nadzieje ze dyskusja o tym gdzie ma zmierzac forum w koncu zamoistnie wybuchnie i stanie swego rodzaju forumowym katharsis czy jak to zwal. Co prawda mam teraz sredni dostep do kompa, wiec ustosunkuje sie do wszystkiego po swietach.

    Pozdrawiam i zycie wszystkim wesolych swiat

  7. #47
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    serio uwazasz, ze to to samo co zabawa48 i piszemy opowiadanie?
    ale to jest forum bocznica.

    "To miejsce na tematy nie związane z pokerem, a także miejsce w które są oddelegowane tematy zbaczające z tematyki forum"

    tak samo konsole, jak i rozmaite zabawy nie sa zwiazane z pokerem i zbaczaja z tematyki forum. mnie rowniez nie interesuja zabawy ale tak samo kogos innego moga nie interesowac konsole. wiec czepianie sie czegokolwiek w bocznicy to szukanie dziury w calym. no moze poza jakimis obrazliwymi tresciami itp
    Ostatnio edytowane przez zdzisio ; 20-03-2008 o 13:17

  8. #48
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    I tu się Jack mylisz.
    Mylę się? Kirek, może BlaCha to Twój wielki kolega, ale jakoś nie zauważyłem go tutaj na forum w normalnych dyskusjach. Jeśli się pojawia to znikąd i to tylko po to, żeby coś usunąć, skasować lub zamknąć. Wygląda to tak jakby tu wpadał w momencie nudy i dla zabawy robił zamieszanie. Ale nie robi tego "równo wobec wszystkich". Najczęściej jego "ofiarą" padają użytkownicy jak ja - tacy, których BlaCha nie lubi i są na jego celowniku. Mi skasował już tyle wątków i postów, że tylko ja to wiem, bo to zauważam. Dla mnie nie ma to nic wspólnego z pracą moda forum. Czy jakbym ja był modem i kasował każdy idiotyczny post pokerstarsa to byłoby OK? A on przeciez innych nie pisze! Czy BlaCha skasował kiedyś jego post? Nie, bo lubi jak pokerstars mnie notorycznie obraża! Więc taką wybiórczość, drogi Kirku, to ja serdecznie pierdolę!

  9. #49
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    wlasnie za taki brak szacunku (i to nie tylko dla blachy, bo takie teksty obrazaja nas wszystkich) jestem za tym, zeby blacha zostal. Personalne rozgrywki na tym forum siegnely juz dna...
    To nie ja rozpocząłem tą wojenkę. Pierwszy za broń sięgnął BlaCha, którego tak bronisz, więc do niego miej pretensje. Ja mam mieć szacunek do moda forum, który kasująć mi posty jeszcze mi wrzuca???? Chyba ci się coś Warsaw pomieszało w główce...

  10. #50
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    AQ przeciwko KJ
    62%.......... 37%

    to chyba jeszcze pokerowe forum ale glowy nie daje