Zobacz wyniki ankiety: (?) Czy jesteś za tym by BlaCha przestał być moderatorem?

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    35 34.65%
  • NIE

    66 65.35%
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 98
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Z tego, co pamiętam to Blacha nie jest raczej z tych "malutkich", wątłych i zakompleksionych chłopczyków jak co niektórzy sugerują ;p

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Powiem tyle, że przyrost idiotycznych wątków w Bocznicy jest ostatnio mocno zauważalny. Wg mnie powinno się je kasować, ale zapewne moderator, który odważyłby się na ten krok zostałby zbluzgany i zmieszany z błotem przez kolegę Jacka Danielsa, który najwyraźniej jest świętą krową tego forum (każdy "anonimowy" użytkownik za tego typu stek wyzwisk dostałby co najmniej upomnienie, jeśli nie bana).

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No proszę, ankieta na mój temat... thx.
    Przedstawię swoją wizję forumowego świata i zmykam.

    Modem zostałem tylko i wyłącznie dlatego by pomóc Doliemu, który zrobił kawał dobrej roboty i któremu każda pomoc się należy, a szczególnie tak drobna.
    Od tamtego czasu dużo się pozmieniało, ludzi z którymi lubiłem rozmawiać i darzyłem szacunkiem praktycznie już tu nie ma, lub przytłoczeni są nadgorliwością innych.
    Dominują krzykacze i intelektualnie zakompleksieni 'pisarze' i 'mistrzowie pokera'. Wbrew temu co niektórzy sugerują, zawsze byłem zwolennikiem wątków z dziedziny 'humoru, gier i zabaw'. Poziom niektórych z tych (i nie tylko tych) topików jednak coraz częściej stawał się żenujący, wulgarny i obraźliwy, czego zupełnie nie pochwalam i z czym próbowałem walczyć.
    Według mnie tak duże forum powinno być moderowane trochę surowiej niż jest obecnie, ale jako że to nie moje forum, pozostaje mi jedynie przedstawić swoją opinię.

    Z tych względów ostatnio rzeczywiście jestem tutaj dość rzadko. Nie ma sensu żebym ten krótki czas poświęcał na użeranie się z innymi o koncepcję wypowiedzi na forum, tak więc sam chętnie zagłosuję za tym by przestać być modem i tak też zrobię.


    Wszystkim dzięki którym spędziłem tu sporo czasu prowadząc miłe i interesujące rozmowy dziękuję i do usłyszenia/zobaczenia.

    GL HF

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Jakie, że przeklnę kurwa TYLKO .

    Wchodze na forum "Nowe posty" a tam,
    fakt, TYLKO posty z bocznicy
    Akurat w tej chwili zerknąłem i temat z Bocznicy znalazł się na przedostatnim miejscu dopiero. Więc nie jest aż tak źle chyba...
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha Zobacz posta
    Poziom niektórych z tych (i nie tylko tych) topików jednak coraz częściej stawał się żenujący, wulgarny i obraźliwy, czego zupełnie nie pochwalam i z czym próbowałem walczyć.
    "Poziom" to często sprawa subiektywna i to co dla ciebie wydaje się być na żenująco niskim, dla innych może się wydać zabawne, ciekawe itp. A z kolei jeśli tematy są wulgarne i obraźliwe (choć odrobina wulgarnych słów to imho nic złego, zresztą stwierdza to nawet regulamin), to powinny być przecież usuwane, a nie zamykane jak to miało miejsce w przypadku ww. wątków.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 19-03-2008 o 18:24

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    kiedy wybieram opcje 'nowe posty' to zaraz mam zabawa48, zabawa1, zabawa2, zaczerpniete skadstam, piszemy opowidanie... geez, co to kurna jest?? nie lepiej to robic na forach, gdzie ludzie tylko tym sie zajmuja?

    warsaw

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Czym innym są przerywniki (typu "kurwa, co za badbeat", "chujowo to rozegrałem" itp), a czym innym steki wyzwisk i ataki personalne. Tych drugich tutaj niestety nie brakuje, a nie powinno tak być. Stąd też absolutnie zgadzam sie z Blachą, że tak duże forum powinno być moderowane znacznie surowiej niż obecnie. No ale, nie mój cyrk, nie moje małpy.

  7. #27
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    . No ale, nie mój cyrk, nie moje małpy.
    Witam
    W 99% zgadzam się z Tobą.
    Problem jest jeden "małpy z pewnością nie nasze"
    ale cyrk "nasz", bez nas tego cyrku by nie było.

    I to Doli musi musi wybrać i zdecydować,
    czy w jego cyrku mają występować małpy zwane "skojarzenia"
    czy "FOLD z KK jest poprawny"

    Jezeli wybierze jedne małpy, pozostałe będą szukały innego drzewa.
    (w przypadku małp typu "FOLD z KK" jest problem - nie ma narazie
    polskiej alternatywy) co nie znaczy,
    że będą odwiedzały to forum w nieskończoność.

    Pewnym sygnałem, który kierunek wybieramy
    (a raczej jego potwierdzeniem) będzie wyrzucenie Blachy.

    pzdr

  8. #28
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Mi chodziło raczej o to, że nie uzurpuję sobie prawa do decydowania o kształcie tego forum, bo po prostu nie jestem jego właścicielem.

    Natomiast oczywiste jest, że jako małpa "od foldu z KK" nie jestem szczęśliwy gdy wyświetlając "nowe posty" widzę całą masę "zabaw548" albo rozbudowane wątki z "dyskusjami", w których zamiast argumentów latają wzajemne inwektywy (vide ostatni wątek na Everest Poker).

    A czy ja, Ty i inne małpy od foldu z KK poszukają innego drzewa, to już tylko zależy od Doliego, tj jaki przyjmie kierunek ten cyrk. Jeśli zabawy346 zepchną foldy z KK na margines, to odpowiedź zdaje się być jasna.
    Ostatnio edytowane przez Aston1906 ; 19-03-2008 o 19:06

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    kiedy wybieram opcje 'nowe posty' to zaraz mam zabawa48, zabawa1, zabawa2, zaczerpniete skadstam, piszemy opowidanie... geez, co to kurna jest??
    No to po prostu zaproponuj Doliemu, żeby była możliwość ignorowania wątków z Bocznicy w nowych postach.
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    nie lepiej to robic na forach, gdzie ludzie tylko tym sie zajmuja?
    Jak się ktoś udziela w 2-3 takich tematach, to rejestrowanie się do tego na osobnym forum nie ma za wiele sensu i już nie przesadzajcie, że to wam tak strasznie przeszkadza.

    PS. Znowu wszedłem w "nowe posty" i znalazł się tam jeden wątek z Bocznicy.

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ja też zagłosowałem na nie, bo od pewnego czasu poziom forum zjeżdża po równi pochyłej i zawsze to lepiej jedna więcej twarda ręka moda

    Fajnie by było gdybysmy zaczęli równać do np. 2+2, troche wiecej tematow strategicznych (innych niz "czy mam zrzucic KK preflop"), nazywanie tematow tak zeby mozna bylo dojsc po tytule o co chodzi a nie kurwa "potrzebuje pomocy" po raz 103023523, uzywanie funkcji search (czasowy ban za powielanie watkow), banowanie (tez czasowe) za utarczki slowne.
    Jakis porzadek musi byc!!! No to tyle, bo mi na watrobie lezalo :P