Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Wątek: Uwaga Oszust!!!

  1. #51
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    Łżesz jak pies, nic mi nie odpisywałeś.

  2. #52
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Dajcie sobie na wstrzymanie. Jeden coś zrobił, drugi, nie wiadomo dlaczego, jeszcze nie zapłacił. Niech siądzie, "oceni wartość merytoryczną", przeleje kasę i po problemie. Po co od razu robicie z tego aferę?

  3. #53
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    i tak dobrze że do sądu od razu nie poszli

  4. #54
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jeśli chodzi o uzytkownika ollek to pożyczył kiedyś ode mnie jakies 100-200$ i po kilkudziesięciu wiadomościach na PM, gg itd i pewnie 4 miesiącach oddał

    wiele razy nie odzywał się itd i dopiero po groźbach odpisywał i później znowu robił to samo...

    od kilku tygodni atakuje mnie na gg ale nie mam zamiaru odpisywać... (jeśli to czytasz już nie pisz)

    wydaje mi się, że jeśli chodzi o jego osobą to raczej ma po prostu problemy ze swoją grą itd itp a nie jest oszustem takim jakich tu wielu się pojawiło ale kto wie...

    oprócz wyżej podanego numeru inne gg Oleeka to 4793678

  5. #55
    Ludzie dzwoncie do siebie i rozmawiajcie!!!

  6. #56
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    i to było takie ważne żeby odświeżać wątek sprzed 8 miesięcy?

    żyjemy w 21 wieku i inne środki komunikacji niż telefon dawno stały się dużo bardziej popularne...

  7. #57
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    Wczoraj odezwał sie domnie gość na PW o dzwiecznym niku waldeus122. Napisał żebym podał mu swoje gg bo ma domnie sprawe.
    to zdanie jest najlepsze pozdr.

  8. #58
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Wątek zamykam, na forum jest zakaz wymian pieniężnych. Problem zniknął, więc temat zostanie tylko dla potomności.