Strona 9 z 16 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 153
  1. #81
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja pamiętam też taki smak:


    i taki:


    i nawet taki:




    jdx

  2. #82
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Saturatorek... Mmmmm... Mniam!!

  3. #83
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    Ja pamietam oranżade taka niegazowana żółtą w torebkach, slomke sie wbijalo i pilo

  4. #84
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    TOP CANAL, siatkowe anteny i własnoręczne robienie filtrów żeby oglądać filmy z Chuckiem Norrisem

  5. #85
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Co do resoraków to oczywiście matchbox królował ale pamiętam jeszcze majorette, dziwne, że nikt nie wspomniał.
    Nie wiem jak w Warszawie ale na Śląsku amstrad i ZX właściwie się nie liczyły, trwała wojna pomiędzy atarowcami i commodorowcami (ja byłem trochę hybrydą, do mojego C64, wersja mydelniczka miałem przystosowany początkowo magnetofon Atari).
    Swoją drogą to jeden z lepszych dni mojego życia: miałem 5-6 lat, rok może '84ty, gram na murku od piaskownicy w kapsle z chłopakami a tu nagle przylatuje mój brat i ledwo łapiąc oddech woła z daleka: "Witek, Witek, tata kupił komputeeeeer!!!!!" Największą traumą był brak odpowiedniego cardriga przez co dopiero po kilku dniach wgraliśmy pierwszą grę
    Co do Bajtków do ojciec miał prenumeratę i gdzieś w domu zalega tego ponad 100 sztuk..

  6. #86
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez hbr Zobacz posta
    Ja pamietam oranżade taka niegazowana żółtą w torebkach, slomke sie wbijalo i pilo
    Nie no!! Ta oranżadka była mistrzowska!! Sprzedawana np. na plażach razem z lodami Bambino

  7. #87
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    ...i wkładało się rurkę w rożek woreczka i wysysało wściekłożółty płyn...

    Dobre to było

    A z resoraków też pamiętam tylko matchbox i majorette, hot wheels dopiero niedawno poznałem - w Pewexach były hot wheels?

    A pamiętacie prawdziwe, hardkorowe frytki sprzedawane w szarych, obtłuszczonych torebkach papierowych? Jak to smakowało, już nigdy nie będzie takich frytek...

    pzdr

  8. #88
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta

    A pamiętacie prawdziwe, hardkorowe frytki sprzedawane w szarych, obtłuszczonych torebkach papierowych? Jak to smakowało, już nigdy nie będzie takich frytek...
    No to chyba nie byłeś na słynnej ulicy frytkowej w Częstochowie.. tam nadal takie są ;]

  9. #89
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ech... Frytki z ziemniaków... Nie to co to ścierwo z chemii co teraz sprzedają... Ble!!
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 19-03-2008 o 03:58

  10. #90
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A miał ktoś z was magnetofon szpulowy?? Albo adapter??