Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    NEW Bad Beat requirements
    On the 11th of March we changed the requirements of the Bad Beat Jackpot. The reason behind this is that we want to make the jackpot more attractive.

    Bad Beat Jackpot requirements:

    Texas
    Old: T-T-T-T-x
    New: Q-Q-Q-Q-x

    Omaha
    Old: A-2-3-4-5 Straight Flush
    New: 6-7-8-9-T Straight Flush

    Soko
    Old: T-T-T-2-2
    New: K-K-K-2-2 7-Card

    Stud
    Old: Q-Q-Q-Q-x
    New: A-2-3-4-5 Straight Flush

    5-card draw
    Old: K-K-K-K-x
    New: A-A-A-A-x (?)

    Americana
    Old: J-J-J-J-x
    New: K-K-K-K-x

    DOUBLE BAD BEAT @ PFGAMES.COM
    To reward all our loyal players we have now decided to DOUBLE the Bad Beat Jackpot* every time a player from pfGames gets the loosing hand!

    Normally the Jackpot pool will be shared as follows (see below) but if you have the loosing hand while playing at pfGames we will give you twice the amount you normally would get:

    Losing Hand 40%
    Winning Hand 20%
    All players dealt cards split 20%
    New Bad Beat Jackpot 20%

    * The double payout involves “Loosing Hand” only. The jackpot related to “Winning hand” and “All players dealt cards split” payout will follow normal procedure.
    * If you are the lucky “looser”, you must notify us by e-mail to support@pfgames.com, and we will deposit the bonus into your account instantly.
    Rzeczywiscie, ostatnio bardzo często padały BBJ.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    jak dla mnie bardzo dobra zmiana

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Zajebista, gram tam po 150k rozdań miesięcznie i nigdy nie trafiłem bbj... Wchodzą jakieś fishe których nie mam nawet w bazie danych i łapią od razu...

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    ale teraz jak złapiesz BBJ to to już będzie coś, a nie jakieś 400 czy 500

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Co ile rozdan srednio statystycznie powininien sie zdazyc BBJ?
    Chodzi mi o holdem?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Bez sensu z tą wysokością karety wymaganą do BBJ. Przecież kareta dwójek jest warta tyle samo co kareta asów. Jak ktoś przegra z 5555x to już nie bad beat?

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a jak ktoś przegra AAA vs runner runner kolor kolesia z 27off to nie badbeat???
    gdyby za każdego badbeata mieli płacić to padałby co kilka sekund...

    taki jest sens BBJ, że musi się zbierać duża pula... a żeby nie padał codziennie w roomie który roście musi mieć jakieś ograniczenia np takie jak min TTTT, używanie 2 kart z ręki itd

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No tak, ale chodzi mi o to, że przegrana z karetą dwójek to bad beat tego samego kalibru, co z karetą dam

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wogole zauwazyliscie mi sie wydaje ze to po zmianie naliczania vipow BBJ nagle ciagle byl bardzo niski kiedys pula dochodzilo do ponad 10k a teraz przez jakies 3 miesiace nie widzialem by tak bylo ciagle jakies smiesznie niskie kwoty


    A apropo BBJ to tutaj przynajmniej room nie bierze prowizji zabawne jak na ultimatebet tam nie dosc ze bj jest budowany z dodatkowego raku pobieranego z kazdego rozdania to jeszcze gdy padnie biora 10% i gdy tam czesto pule sa po kilkaset k biora sobie kilkadziesiat tysiecy $


    A swoja droga ja wolalbym ze BBJ czescie padal bo wygrana 10k czy 100k niby duza roznica ale jak sobie pomysle ze ktos wpadnie zagra pare rozdan i trafi akurat BBJ to az krew mnie zalewa :P :P :P

    swoja droga ja rozegralem juz okolo 200k rozdan w sieci b2b tylko ale w iincyh sieciach od poczatku mojego pokerowania ok 500k i tylko raz przegralem z kareta 3333

    a na b2b tylko raz na poczatku gdy zalapalem sie na stol na ktorym padl bbj

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja przez 2 lata gry przegrałem ok 10 razy z karetą w Holdema ale nigdy nie była wyższa niż 8888 nawet

    raz przegrałem też pokera z flopa z 56 flop 789 i doszło T a koleś miał J więc na dodatek nie byłoby to zaliczone bo liczyła się tylko 1 karta z mojej ręki

    więc w 2 lata i jakieś grubo ponad milion rozdań nie miałem ani jednego rozdania które kwalifikowałoby się do BBJ a że nie gram na softach z BBJ i nie płacę większego rake to śmiało mogę pewnie powiedzieć, że sam sobie zafundowałem BBJ z 10 czy 20k$