Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
  1. #31
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Pwn3d

    Ja będę bojkotował olimpiadę w Londynie, bo mi dzisiaj jeden Brytyjczyk ukradł BB.

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    a ja na EURO 2008 jestem za Chorwatami Niemcami i Austriakami, bo Polscy żołnierze zabili w Afganistanie bezbronnych cywili, poza tym kradną samochody i ich prezydent jest homofobem

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    o gościu to żeś mi dojechał.... szczególnie, że ja mówiłem o tym co teraz nagłośniono, a nie o całej historii... no i wracamy do punktu wyjścią przecież jak sam stwierdziłeś walki w Tybecie trwają od wielu lat to czemu w ogóle dostali Chińczycy organizację ?? bo co wcześniej nikt nic nie wiedział ?? NIE... no właśnie. Dokładnie rzecz biorąc idąc takim tokiem myślenia to za chwile można zacząć bojkotować wszystko na siebie a na początku to chyba samych siebie... To jest czysta polityka i inni możni tego świata przez media po prostu mieszają to w sprawy sportu. Ja jestem pewien, że wielu sportowców być może zbojkotuje albo przynajmniej będą startowali z kamieniem narzuconym przez ludzi na ich barki, że czemu nic nie robią. Myśle, że i im samym świadomość tego co dzieje się tuż za murami stadionów nie będzie pomagać, ale to jest najwazniejszy cel każdego sportowca czy to się odbędzie w Chinach, W USA czy gdziekolwiek indziej.

    To MKOL im zgotował taki los i powinien być świadomyu swoich decyzji i konsekwencji za tym idących.