Strona 182 z 202 PierwszyPierwszy ... 82132172180181182183184192 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,811 do 1,820 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1811
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    +1, a ludzie mowia ze sie nie rowna do angielskiej wersji... to ja nie wiem jaka musi byc ta z UK

  2. #1812
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Wczoraj oglądnąłem pierwsze trzy odcinki Game of Thrones i już żałuje, że nie poczekałem aż będzie ich więcej. Bardzo fajny klimat, dobra, rozwijająca się fabuła i do tego Sean Bean dla fanów Lord of the Rings. Jeśli poziom się utrzyma, to dla mnie będzie to najlepszy serial od dłuższego czasu.

    Sting

  3. #1813
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    mi takze ekranizacja GoT przypadla do gustu, ale dla kazdego kto lubi fantasy, ogladniecie serialu zamiast przeczytania ksiazki jest zbrodnia wzgledem tego gatunku

  4. #1814
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Książka jest jedna czy to też jakaś seria?

  5. #1815
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Właśnie przeczytałem, że jest ich siedem. Muszę przyznać, że sam nie czytałem, ale skoro taka dobra to muszę się za nią zabrać.

  6. #1816
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Narazie są cztery tomy i trzy następne w przygotowaniu, ja już zamówiłem pierwszą część u żony jako prezent urodzinowy

  7. #1817
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    sa 4 tomy z planowanych 7
    w Polsce 6 ksiazek: 1, 2, 3a, 3b, 4a, 4b
    po ang. 5 ksiazek : 1, 2, 3a, 3b, 4

    za pare tygodni wychodzi 5ty tom po angielsku, po 6 latach od poprzedniego
    w Polsce pewnie za rok

    gdzies na Allegro znalazlem informacje, ze za 3 tygodnie bedzie dodruk sagi, wiec pewnie bedzie latwiej dostepna i tansza

    @Shameless - przymierzam sie do ogladniecia, mowicie o amerykanskiej wersji (1 x 12 odcinkow) czy brytyjskiej (8 x 8/16 odcinkow) ?

  8. #1818
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Jako wyznawca Kultu Czcicieli Jacka Bauera, zainteresowałem się bardzo nową produkcją z Kieferem Sutherlandem 'The Confession'. Ale gdy wyczytałem, że to ma być pewien 'eksperyment serialowy', czyli coś przeznaczonego dla internautów, którym nie chce się odrywać od komputera na godzinkę żeby obejrzeć kolejny odcinek któregoś tam serialu, trochę się zniechęciłem - ja właśnie lubię po skończonej sesji przegrać sobie parę odcinków serialu na pendriva, jebnąć się przed telewizorkiem, i pooglądać. Tak więc nim serial wyszedł oczekiwałem go z wielkim zapałem, po czym gdy wyczytałem co to ma być, kompletnie o nim zapomniałem. Przypadkiem dzisiaj mi się o nim 'przypomniało', i po sprawdzeniu widzę że całość już wyszła - 10 odcinków, każdy po 6 minut. Śmiesznie to brzmi, że serial, który kojarzy się z ilością sezonoodcinków -> godzin spędzonych na jego oglądaniu, w tym wypadku trwa krócej niż 99% pełnometrażowych filmów... No więc ściągnąłem na próbę, odpaliłem pierwszy odcinek, i poszło jak po masełku . Akurat mam przerwę między 6 a 7 odcinkiem, nie wiem jeszcze jak się skończy, ale już w tym momencie polecam - godzinka oglądania, a suspensu więcej niż w niejednym serialu co ma czterdzieści osiem sezonów po siedemdziesiąt dwa odcinki )

  9. #1819
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    No i koniec jak przystało na porządne filmy / seriale - jak dla mnie świetny .

  10. #1820
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Lie to Me anulowane!

    Hatak.pl - "Magia kłamstwa", "Człowiek - cel" i trzy inne ANULOWANE!

    Szkoda również The Chicago Code, choć nie był to żaden przebój to IMO całkiem dobrze się go ogląda(ło)