Strona 196 z 202 PierwszyPierwszy ... 96146186194195196197198 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,960 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1951
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    To co zacytował viq potwierdza moją teorię.

  2. #1952
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Jeśli dobrze pamiętam, to jak był pamiętny strajk scenarzystów, to sporo seriali zawiesiło transmisję odcinków na ten czas w trakcie sezonów, a wychodzi na to że w ogóle nie powinno to mieć znaczenia...

  3. #1953
    primerva Guest
    Mi z seriali south park się podoba najbardziej

  4. #1954
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    "Guiding light" to najdłużej emitowany serial w historii. Bije na głowę "Modę na sukces" - był prawie trzy razy dłuższy! A ta już jest nieźle porąbana, to wyobraźcie sobie ile musieli wciągać/jarać/dawać w czuba scenarzyści, żeby znaleźć wenę na zapełnienie 15 tysięcy odcinków... Przykład ich radosnej twórczości znalazłem na Wikipedii:
    Reva Shayne i Josh pobrali się, na świat przyszło ich drugie dziecko - Shayne. W związku z tym wszystkim Reva zaczęła cierpieć na depresję. Wyjechała na Florydę, aby odpocząć i właśnie tam miała wypadek samochodowy. Wszyscy uznali, że zginęła. Po pięciu latach została odnaleziona w tajemniczej sekcie przez Alana Spauldinga, a następnie wróciła do Springfield, gdzie okazało się, że Josh poślubił niejaką Annie Dutton. W rewanżu Reva wyszła za Buzza Coopera. Jednak po pewnym czasie Reva i Josh odkryli, że nadal się kochają. Reva rozwiodła się z Buzzem. Annie nie chciała rozwieść się z Joshem, więc poddała się sztucznemu zapłodnieniu. Kiedy poroniła, winą za to obarczyła Revę i postanowiła zemścić się na niej. Po powtórnym ślubie Revy i Josha, porwała Revę, wynajęła prywatny samolot, umieściła ją w nim i spowodowała katastrofę lotniczą. Revę po raz drugi uznano za zmarłą. Jednak żyła. Jej ciało znalazło się u brzegu wyspy zamieszkiwanej jedynie przez niejakiego Seana. W tym czasie Josh nakazał sklonować Revę. Chciał uniknąć mówienia dzieciom, że ich matka nie żyje. Kiedy Reva przy pomocy Seana wróciła do domu, od razu poznała Klona. Klon obezwładnił ją i uwięził w latarni morskiej. Reva próbowała zawiadomić Josha, że żyje, ale Klon skutecznie to jej utrudniał. Wreszcie Josh zorientował się, że Reva żyje. Kiedy Klon zobaczył, jak bardzo Reva i Josh się kochają, wypił preparat przyśpieszający starzenie, co sprawiło, że wkrótce umarł ze starości. Reva i Josh mieli żyć długo i szczęśliwie, ale do Springfield wróciła Annie pod postacią Teri DeMaco (wynik operacji plastycznej). Aby móc kontrolować Josha, Teri/Annie zaczęła podawać mu narkotyki. Następnie zaaranżowała napad na siebie samą. Otumaniony Josh przyznał się, że to on jest winny. Ale wkrótce Josh i Reva odkryli, że ktoś podawał mu narkotyki. Oboje postanowili zbadać przeszłość Teri. Okazało się, że prawdziwa Teri DeMarco jest w śpiączce i przebywa w jakimś szpitalu na prowincji. Po tym odkryciu Reva i Josh wrócili do Springfield, gdzie odkryli, że Annie nie stanowi już dla nich zagrożenia. Kiedy zakończyła się przygoda z Annie, Josh i Reva zaczęli się zastanawiać, co się działo w życiu Revy, kiedy po raz pierwszy, przez pięć lat była uważana za zmarłą – Reva nie pamiętała nic z tamtego okresu. Wybrali się w podróż do tajemniczego San Cristobel i Reva odkryła, że przez pięć lat swojego życia była żoną księcia Richarda, z którym miała dziecko. Kiedy upewniła się, że dziecko wychowuje dobra rodzina, wróciła do Springfield, ale niestety jej małżeństwo z Joshem rozpadło się na skutek tego, że Reva stwierdziła, że nadal kocha księcia Richarda.

    W 2001 roku Reva wpatrywała się w obraz wiszący w jej domu i pewnego dnia znalazła się w jego wnętrzu. Przez kilka tygodni akcja serialu rozgrywała się w dziewiętnastym wieku (podczas wojny secesyjnej).
    Mistrzostwo świata Chyba się wezmę za oglądanie - zrobię maraton odcinek za odcinkiem i po 20 latach będę na bieżąco

  5. #1955
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Odcinki 60 minutowe od 1977 roku o ja pierdole i należy dodać, że z odcinkami radiowymi ich ilość wynosi ponad 18 tysięcy... nie do ogarnięcia.

  6. #1956
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Bez obaw, to nie jest żaden badziewny slasher dla zombie-hamburgerów. Ma bardzo fajny klimacik postapokaliptyczny i więcej tam dramy niż akcji. Dla jednych to wada, dla innych zaleta. Mnie się spodobał. IMO warto przetestować, zresztą nawet jak ci się spodoba to dużo czasu nie stracisz bo pierwszy sezon to tylko 6 odcinków, a drugi dopiero wystartował.
    No to łyknąłem pierwszy sezon The Walking Dead i IMO to jest rzeczywiście bardzo dobry serial. Zresztą na IMDB ma aż 8.7 z tego co pamiętam. Ale tytuł jest jednak mylący ponieważ sądziłem, że to jest jakieś kolejne gówno o zombie.

  7. #1957
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1
    Moje trzy ulubione to:

    1. Prison Break
    2. Lost
    3. House

  8. #1958
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1
    Moje trzy ulubione to:

    1. Prison Break
    2. Lost
    3. House


  9. #1959
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Ma bardzo fajny klimacik postapokaliptyczny i więcej tam dramy niż akcji. Dla jednych to wada, dla innych zaleta.
    Mnie się podoba na przykład to, że zombie nie wyskakują zza każdego krzaka. Standardowo w tego typu filmach, jak bohater wchodzi do jakiegoś budynku czy pomieszczenia, to już wiadomo, co się będzie dziać. A ten serial zaskakuje widza... nie "zaskakując" go truposzami w co drugiej scenie

  10. #1960
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, to może jednak się skuszę