Strona 200 z 202 PierwszyPierwszy ... 100150190198199200201202 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,991 do 2,000 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1991
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Skończyłem własnie oglądać "Breaking Bad". Z jednej strony szkoda, że tylko 5 sezonów, z drugiej - chwała twórcom, że nie przeciągali go sztucznie, tylko dla nabicia kabzy. Ale jednak pozostaje niedosyt. Chociaż pozostałby i po 20 sezonach (jeśli trzymałyby taki poziom), bo taki serial chce się oglądać bez końca Po prostu wybitny - choć z początku nie do końca mnie przekonał, to ani minuty się przy nim nie nudziłem.

  2. #1992
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    +1

    Dla mnie jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Zakończenie konkretne, nie zawiodło mnie, w przeciwieństwie np. do Dextera, którego (serial) również uważam za świetny, ale zakończenie takiese.

  3. #1993
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Chyba jeszcze tutaj nie polecałem, ale Parks and Recreation jak dla mnie numer 1 w serialach komediowych (kilka pierwszych odcinkow srednich, ale rozkreca sie)

  4. #1994
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Dla mnie jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Zakończenie konkretne, nie zawiodło mnie, w przeciwieństwie np. do Dextera, którego (serial) również uważam za świetny, ale zakończenie takiese.
    Zakończenie jest trochę naciągane:

    No, ale i tak daje radę.

  5. #1995
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości, że "Mentalista" to durny serial: The Mentalist - Patrick Jane Reveals Memory Trick - Season 1 Episode 6 - YouTube

  6. #1996
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Już się szykowałem do skatowania, ale widzę, że nie warto Czy ktoś oglądał Castle, warto? Od siebie dorzucę coś godnego polecenia (chociaż pewnie wszyscy nałogowi serialowcy znają): The Following, Hannibal i najlepsza kreskówka wszech czasów - The Boondocks.

  7. #1997
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Oj tam nie warto, mi podszedł i cały czas oglądam , trochę bajkowate są te jego umiejętności, ale co zrobić .
    Z nowości, może nie klasyczny serial, polecam Cosmos: A Space-Time Odyssey taki fajnie zrobiony popularno-naukowy, 5 odcinków na razie.

  8. #1998
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    polecam Cosmos: A Space-Time Odyssey taki fajnie zrobiony popularno-naukowy, 5 odcinków na razie.
    A są dobre polskie napisy? Mimo, że radzę sobie nieźle z angielskim, to jeszcze nie dojrzałem do oglądania filmów w oryginale. Świetny jest dokumentalno-historyczny serial Andrew Marr's History of the World (8 odcinków). Naprawdę rewelka, ale napisy są tylko do dwóch pierwszych części.

  9. #1999
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    A nie wiem, oglądam z angielskimi, może do pierwszych odcinków są już polskie.

  10. #2000
    Castle jest takie sobie, nie jest to serial wysokich lotów moim zdaniem

    jeżeli ktoś lubi komediowe to polecam "Teorie wielkiego podrywu" i "Różowe lata 70."