Strona 180 z 202 PierwszyPierwszy ... 80130170178179180181182190 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,791 do 1,800 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1791
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Ze względu na to, że bardzo mało napisałeś o tym co już oglądałeś, to można podać trzy popularne propozycje - How I Met Your Mother, Two and a Half Men oraz Californication.
    z tych co wymieniles to tylko californication. Podales je w kolejnosci przypadkowej czy od najlepszego?

    PS przy okazji jak ktos nie widzial polecam Coupling (wersje brytyjską), rewelacja. No moze oprocz ostatniego sezonu

    http://www.filmweb.pl/serial/Ka%C5%B...ym-2000-138433
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 19-02-2011 o 22:51

  2. #1792
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Kolejność zupełnie przypadkowa. Mnie oba bardzo się podobały, jednak Two and a Half Men bardziej klimatem przypomina Entourage (gość z LA, który ma zbyt dużo kasy i wiadomo na co ją przepuszcza ), więc to poleciłbym na początek.

  3. #1793
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    doli, fringe sie rozkreca i obecny sezon jest naprawde dobry. do tego coraz bardziej podoba mi shameless (usa). tu dopiero jest luzacki klimat ;]

  4. #1794
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    z tych co wymieniles to tylko californication. Podales je w kolejnosci przypadkowej czy od najlepszego?

    PS przy okazji jak ktos nie widzial polecam Coupling (wersje brytyjską), rewelacja. No moze oprocz ostatniego sezonu

    Filmweb.pl - łeb pełen filmów!
    zgadzam sie - coupling rewelacja, baaardzo niedoceniany serial no z pomienieciem 4 sezonu, bez jeffa to nie to samo

  5. #1795
    Siemka, ostatnio oglądałem The Unit polecam

  6. #1796
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    14 marca była rzekomo premiera nowego serialu z Kieferem Sutherlandem - The Confession. Szukałem torrenta i nie znalazłem - wie ktoś może gdzie szukać? Z góry dzięki

  7. #1797
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Koniec serialu V-Visitors, czy powstanie trzeci sezon nie wiadomo, ale finał taki ze daje bardzo szeroko otwarte drzwi, wiec mam nadzieje ze tak, ogladałem oryginalne V z lat 80-tych i fabula jest mimo wszystko mocno zmieniona ale oba seriale godne polecenia fanom s-f. No i wrocił the event , 3 pierwsze odcniki napędziły akcję, na duży plus wplatanie do serialu prawdziwych wydarzeń z przeszłości ktore miały miejsce na ziemi w ostanich 50 latach.

    no i jeszcze HIMYM - kolejny serial ktory ogladam od poczatku, mimo iz sezon 6 jest swietny, to mialem nadzieje ze juz ostatni, ale jeszcze czekaja nas przynajmniej 2 sezony.

    Wiosna serialowo zapowiada sie ciekawie

    rusza Alcatraz, nie wiem co o tym serialu sadzic, no dla relaksu pozostaje jeszcze chwilowo no ordinary family

  8. #1798
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja czekam na Camelot...

  9. #1799
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    V stalo sie juz mocno meczace, wiec osobiscie nie bede tesknil. The Event odpuscilem jeszcze przed przerwa, bo tez juz bylo ciezko ogladac, moze sie rozkreci
    A teraz i tak masakruje big bang theory, trzy sezony juz prawie zjadlem

  10. #1800
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Indy, ten serial wyszedł tylko do sieci, odcinki trwaja po około 7 minut każdy...