Strona 175 z 202 PierwszyPierwszy ... 75125165173174175176177185 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,741 do 1,750 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1741
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Burn Notice

    EDIT: może to nie taki typowy monolog wewnętrzny, ale mimo wszystko serial fajowy i godny polecenia.

  2. #1742
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    a ja od nowa 3ci raz oglądam całe Entourage w kolejce stoi Lie to me boże jak ja uwielbiam postacie w tych filmach

  3. #1743
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    the event po niezlym poczatku zmienia sie w jakas przedziwna groteske, juz mnie strasznie zmeczyl, poprzedni odcinek chcialem po prostu wylaczyc w polowie, ale niestety doczekalem koncowki ;/

  4. #1744
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    taa sam nie wiem czemu to dalej ogladam. a juz ta scena jak pierwszy raz pokazali te dziewczynki to mnie do lez rozbawila :P

  5. #1745
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    tak jak pisalem wczesniej, torhce jakby ktos obejrzal 24 a potem V i chcial polaczyc jedno z drugim
    a slabe polaczenie dwoch slabych seriali to musialo sie tak skonczyc. pierwszy sezon pewnie jeszcze zmecze, nie wiem tylko, jak jest dlugi

  6. #1746
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    tak jak pisalem wczesniej, torhce jakby ktos obejrzal 24 a potem V i chcial polaczyc jedno z drugim
    a slabe polaczenie dwoch slabych seriali to musialo sie tak skonczyc. pierwszy sezon pewnie jeszcze zmecze, nie wiem tylko, jak jest dlugi
    Słabe? V nie widziałem, ale jak dla mnie 24 to najlepszy serial sensacyjny jaki oglądałem. Wprawdzie sezony powyżej 5tego są dużo słabsze niż pierwsze 5, ale generalnie serial trzyma poziom. Kreacja aktorska Kiefera i Dennisa Haysberta to top ten jeśli chodzi o tego typu produkcje TV.

    Na polishtracker.org wrzucono paczkę Battlestar Galactica - wszystkie sezony, miniserie, pełnometrażowe produkcje dokumenty itp. w jakości 720p. Całe 176 GB. Nigdy wcześniej nie oglądałem tego serialu pomimo, że lubię sci-fi. Obejrzałem dopiero minieserial będący preludium do właściwej serii, ale już wiem ze szykuje się ciekawy spektakl

  7. #1747
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    24 jest dla mnie 'slaby' bo meczacy i zbyt przewidywalny. ale to wszystko kwestia gustu. obecnie rewelacyjnie oglada mi sie dextera i boardwalk empire.

  8. #1748
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez Borek Zobacz posta
    Słabe? V nie widziałem, ale jak dla mnie 24 to najlepszy serial sensacyjny jaki oglądałem. Wprawdzie sezony powyżej 5tego są dużo słabsze niż pierwsze 5, ale generalnie serial trzyma poziom. Kreacja aktorska Kiefera i Dennisa Haysberta to top ten jeśli chodzi o tego typu produkcje TV.

    Na polishtracker.org wrzucono paczkę Battlestar Galactica - wszystkie sezony, miniserie, pełnometrażowe produkcje dokumenty itp. w jakości 720p. Całe 176 GB. Nigdy wcześniej nie oglądałem tego serialu pomimo, że lubię sci-fi. Obejrzałem dopiero minieserial będący preludium do właściwej serii, ale już wiem ze szykuje się ciekawy spektakl
    a masz moze jakies zaproszenia na polishtracker na zbyciu? :P mialem tam dlugi czas konto ale jak bylem w azji przez rok to nie uzywalem i mi konto skasowali

  9. #1749
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    13
    Mam 1 zaproszenie na tv.torrents.ro. Jedna z najlepszych stronek o serialach.

  10. #1750
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Miałem ochotę pooglądać coś efekciarskiego w full hd, a jako że lubię sceny bitewne to zapuściłem sobie Pacyfik. Oglądanie tego w full hd na 46'' z 2-3 metrów jest piękne, mógłbym w kółko... Od strony merytorycznej natomiast, to po 2 odcinkach nawet nie jestem w stanie wymienić z imienia czy nazwiska żadnej postaci . W zasadzie patrzę na ten serial aniżeli oglądam .