Strona 155 z 202 PierwszyPierwszy ... 55105145153154155156157165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,541 do 1,550 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1541
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jak czytam te spoilery Losta które wypisujecie w ostatnich postach to cieszę się że nigdy za ten serial się nie zabrałem

    @up: ja się zabieram za Weeds, polecasz? Lubię takie klimaty.

    @JD: odnośnie Dextera ok, dowiemy się tego na początku ale na przyszłość nie zdradzaj takich informacji mojego ulubionego serialu :P

  2. #1542
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    7
    Mam prosbe czy ma ktos moze napisy do serialu AUTOSTRADA DO NIEBA z gory dzieki za odpowiedz

  3. #1543
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    jack, podejrzewam, ze triasowi chodzilo o to, ze jeszcze nie ogladal 4tego sezonu...

  4. #1544
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    haha ja tak to troche lipa

  5. #1545
    Weeds godne polecenia.
    Dobry, lekki serial, mocno przejaskrawiony.

  6. #1546
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No więc to już na pewno nie będzie spoiler, bo dotyczy pierwszego sezonu "24" (chyba już wszyscy widzieli, a jak nie to nie czytać dalej, bo będę spoilerował...).

    Tak słuchałem tych zachwytów nad tym serialem i w końcu sam się za niego wziąłem. I powiem szczerze, że jestem dość mocno rozczarowany. Myślałem, że to jednak naprawdę serial, który wnosi coś nowego, a to serial jakich wiele. Poza tym jak się tak zastanowić nad poszczególnymi sytuacjami w wielu odcinkach to wychodzą takie luki w scenariuszu, że głowa mała. Przykład pierwszy z brzegu - Bauer dowiaduje się, że gość z elektrowni ma wyłączyć prąd w miejscu X, jedzie tam z Masonem, okazuje się, że to jakieś pustkowie. Mason wraca do biura CTU twierdząc, że nic tu nie ma, a dzielny Bauer poszukuje czegoś na środku pola i znajduje oczywiście tajne więzienie Departamentu Obrony (nie mówiąc już o tym, że biega po nocy z małą latareczką i gówno widzi, a i tak znajduje coś co podobno jest supertajne i ukryte...). A już w nastepnym odcinku okazuje się, że Mason przeglądał plany tego więzienia kilka dni wcześniej (mówi o tym Almeida). To co, oglądał te plany i nie wiedział o nim? Bzdura kompletna, a jest ich wiele... Do tego trzy megawkurwiające postacie kobiece - żona Bauera, jego córka i żona Palmera. Szkoda, że na koniec zginęła tylko jedna z nich, bo ja bym je wszystkie ukatrupił w tym serialu. Jedna głupsza od drugiej! A już motyw z amnezją Teri mnie rozjebał do końca i nie wiem czy mam ochotę oglądać drugi sezon... A to ponoć dwa pierwsze są najlepsze, to nie chcę myśleć jakie bzdety wymyślili w kolejnych sześciu sezonach... No i oczywiście zakończenie z dupy na maxa, bo nagle sie okazuje, że największy poplecznik Bauera jest zdrajcą - jak się tak dobrze zastanowić to przez większa część serialu Nina nie mogła współpracować z Drazenami pomagając w taki sposób Bauerowi. No ale to może tylko moja opinia i się czepiam...

  7. #1547
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Dexter - piąty sezon już wkrótce!! a w nim Dexter wraz z siostrą wychowuje trójkę dzieci i jest podejrzewany o zabicie Rity...
    Yeah!

  8. #1548
    Finał 6 sezonu Housa miazga choć ostatnie 90 sek. niepotrzebne...

  9. #1549
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ta mocny odcinek. Kurwa wszystko co ogladam sie konczy co ja mam teraz robic

  10. #1550
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    1 sezon "V" skończony, finał ma tempo TGV i jest zdecydowanie jednym z lepszych z sezonu. "Ending" jest super, ostatnie 5 minut spokojnie mogli by rozłożyć na kilka odcinków,ale dobrze że nie robią tasiemca, jak dla mnie serial na max 3 sezony, tym bardziej że to remake więc i tak większość fabuły i cel wizyty jest jasna.

    Lost-no to do niedzieli

    Ostatnio edytowane przez soobol ; 19-05-2010 o 22:25