Strona 186 z 202 PierwszyPierwszy ... 86136176184185186187188196 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,851 do 1,860 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1851
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Jak to dobrze, że w Polsce jest inaczej
    Heh..No wiadomo, że w Polsce telewizja nie nadaje się do oglądania. Ale nie porównuj Polski z USA. Nasza max. oglądalność to u nich pożegnanie z anteną. W Polsce zwyczajnie nie opłaca się produkować czegokolwiek poza telenowelami i show-tańcami, które to i tak przyciągają kanapową klientele dla której TV to jedna niewielu rozrywek na jaką mogą sobie pozwolić. Czyli nie jest to rarytas dla reklamodawców.

  2. #1852
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Weeskacz, oglądam cały czas Games of Thrones (genialny serial!), Shameless nie widziałem. Za to teraz odpaliłem The Chicago Code i tez bardzo mi się podoba (a też został chyba anulowany po tym sezonie...).

  3. #1853
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    lepiej czym predzej odpal shameless
    a breakout kings obejrzalem w hiszpanii. Moge polecic - lekki, latwy i przyjemny, do obejrzenia zwlaszcza podczas obecnej posuchy

  4. #1854
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Shameless super, Game of Thrones też mi się nieźle podoba, nie wiem czy polecałem, ale z komediowych fajny jest Psych.
    W sumie to teraz też nie mam co oglądać, czekam na ostatni odcinek GoT, potem chyba True Blood wraca, Warehouse 13 i Eureka, chociaż Eureka już mi się przejadła, chyba za bardzo zakombinowali .

  5. #1855
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Jeśli chodzi o komediowe to szczerze polecam "Curb Your Enthusiasm" Larry Davida(ten sam od genialnego Seinfelda). Niebawem rusza kolejny 8 już sezon. A kto poprzednich jeszcze nie oglądał ten ma sporo godzin dobrej zabawy przed sobą

  6. #1856
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Teraz się zaczął drugi sezon The Glades, jak nie oglądaliście to gorąco polecam, bardzo dobry serial.

  7. #1857
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A z nowych seriali, które sie właśnie pokazują po kolei nie znalazłem jeszcze nic ciekawego dla siebie... Straszne kupy póki co wychodzą...

  8. #1858
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No to zabieraj się za Shameless Ile osób jeszcze musi Ci powiedzieć, że serial jest genialny zanim go ruszysz? W.H.Macy w roli menelka czuje się jak ryba w wodzie, a jego monologi to miazga

  9. #1859
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Dziś wystartował 2 sezon "Luther'a" z Idris'em Elba którego można kojarzyć z "The Wire". W lipcu wraca "Breaking Bad".

  10. #1860
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Akurat Shameless absolutnie mnie nie interesuje... Obejrzałem kawałek pierwszego odcinka i nie przypadł mi do gustu. Tematyka w ogóle do mnie nie trafia...