Strona 129 z 202 PierwszyPierwszy ... 2979119127128129130131139179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,281 do 1,290 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1281
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    ten lost s06e00 to jakis taki wstep/przypomnienie jak rozumiem?
    Chyba dwugodzinny skrót pięciu sezonów ale też nie jestem pewien.

  2. #1282
    tak, to będzie 5 sezonów w pigułce czyli nie warte uwagi (chyba, że ktoś lubi kolejny raz oglądać to samo tylko inaczej zmontowane niż na początku każdego odcinka)

  3. #1283
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Ja wlasnie jestem na 5 sezonie How I Met Your Mother i bardzo mi sie podoba ten serialik.
    HIMYM jest bardzo fajny, mozna jednym tchem obejrzec wszystko

    Wczesniej ktos polecal "It's always sunny in Philadelphia", sciagnalem, obejrzalem 5 sezonow i............

    to jest zdecydowanie najsmieszniejszy ze smiesznych seriali. Przy niektorych odcinkach prawie plakalem, kilka razy dziewczyne obudzilem jak w nocy ogladalem i wybuchalem smiechem. Po prostu totalna miazga. Chlopaki tam wymyslajac te odcinki naprawde musieli ostro w jakis narkotykach siedziec.

    Humor totalnie abstrakcyjny wiec nie dla wszystkich... ale zdecydowanie polecam!

    Macie cos jeszcze w takim stylu? Ew jakies krotkie, lekkie odcinki?

  4. #1284
    the big bang theory

    jak się człowiek wkręci to ciężko się wykręcić, aczkolwiek też nie dla wszystkich

  5. #1285
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    ten lost s06e00 to jakis taki wstep/przypomnienie jak rozumiem?
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Chyba dwugodzinny skrót pięciu sezonów ale też nie jestem pewien.
    Cytat Zamieszczone przez Kato Starszy Zobacz posta
    tak, to będzie 5 sezonów w pigułce czyli nie warte uwagi (chyba, że ktoś lubi kolejny raz oglądać to samo tylko inaczej zmontowane niż na początku każdego odcinka)


    na zagubieni24 znalazlem taki tekst:
    "The Beggining of the End"
    Odcinek specjalny przypominający wydarzenia z poprzednich sezonów. Oprócz powtórek zawiera także wywiady z obsadą i twórcami.
    To nie jest epizod 6x00! Odcinek 6x00 nosi tytuł "Lost: Final Chapter", a jego premiera będzie miała miejsce przed odcinkiem 6x01-02, 2 lutego.

  6. #1286
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    Wczesniej ktos polecal "It's always sunny in Philadelphia", sciagnalem, obejrzalem 5 sezonow i............

    to jest zdecydowanie najsmieszniejszy ze smiesznych seriali. Przy niektorych odcinkach prawie plakalem, kilka razy dziewczyne obudzilem jak w nocy ogladalem i wybuchalem smiechem. Po prostu totalna miazga. Chlopaki tam wymyslajac te odcinki naprawde musieli ostro w jakis narkotykach siedziec.

    Humor totalnie abstrakcyjny wiec nie dla wszystkich... ale zdecydowanie polecam!

    Macie cos jeszcze w takim stylu? Ew jakies krotkie, lekkie odcinki?
    nie ma za co...

    z dobrych wieści - chłopaki i devito sa zakontraktowani nakolejne trzy sezony
    z gorszych - nigdzie nie moge znaleźć info kiedy rusza szósty sezon

  7. #1287
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Z dobrych seriali, 20 minutowe odcinki i kupa smiechu to dla mnie Dwoch i Pol (Two and Half Men). Rewelka i bardzo zyciowe...

  8. #1288
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez jarecky Zobacz posta
    Z dobrych seriali, 20 minutowe odcinki i kupa smiechu to dla mnie Dwoch i Pol (Two and Half Men). Rewelka i bardzo zyciowe...

    Dwóch i pół jest najlepszym serialem komediowym w historii.
    KOniecznie trzeba obejrzeć.

    edit: tak przy okazji, to sciągnałem sobie dla odświeżenia "Czarną żmiję"
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 02-02-2010 o 11:44

  9. #1289
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    ostatni the big bang theory, scena z kulkami w klatce, jedna z najzabawniejszych w całym serialu imo )

  10. #1290
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Bazinga!