Strona 98 z 202 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108148198 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #971
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    O mamo!! Jak ja tęksniłem za Sheldonem!! TBBT rules!!

    obejrzałem kilka odcinków tbbt i musze powiedziec ze sredni, kilka dowcipow sytuacyjnych ok, plus te zabawne naukowe wstawki ale nic ponadto.

    a co do house to na moim torrencie byly polaczone dwa odcinki i dlatego male zamieszanie

  2. #972
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Jeżeli oglądałeś na TVN7 z lektorem to się nie dziw. Obejrzałem 2 odcinki i jeszcze chyba nie widziałem tak zjebanego serialu przez lektora :/

  3. #973
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dlatego ja nic nie oglądam w naszej TV. Sinobrody, musisz sie przełamać i sam obejrzeć serial od początku

  4. #974
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    BTW. Nowy odcinek HIMYM zajebisty

  5. #975
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Dlatego ja nic nie oglądam w naszej TV. Sinobrody, musisz sie przełamać i sam obejrzeć serial od początku
    obejrzałem tez kilka odcinków z torrentów i to samo...
    zamiast tego ściagam polecony przez Alchemika: "Everybody hates Chris" z chrisem rockiem,

    a himym faktycznie trzyma poziom, dex też no i house na razie nie zawodzi, ale jestem ciekaw jak to sie bedzie ogladac jak on bedzie mily dla ludzi w robocie, wtf??

    tylko to entourage jak było zjebane tak dalej jest zjebane mimo jakiejś mini poprawy, kto w ogóle na castingu wybrał tą raszplę Ashley dla Erica, pasztet do sześcianu, dobrze że zniknęła.
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 23-09-2009 o 03:28

  6. #976
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    ktos mozze wie, kiedy ma byc nowy sezon breaking bad?

  7. #977
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Obejrzałem pierwsze 2 odcinki "How not to live your life" i całkiem śmieszne

  8. #978
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie wiem czemu się Wam tak ten sezon Entourage nie podoba. Dla mnie jest w porządku. Ashley rzeczywiście była wkurwiająca (Sloan, please back!!!), ale Ari daje radę, a ostatnio postać Lloyda zaczyna nabierać rumieńców. Według mnie będzie ok.

  9. #979
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    a ja moze mam dziwne podejscie, ale wolalem, kiedy entourage bardzie traktowalo o swiecie showbiznesu a laski/problemy z nimi byly tylko dodatkiem, niz odwrotnie. zakonczenie ostatniego odcinka juz rodem z telenoweli i zaczyna mnie to nieco draznic. No ale serial i tak trzyma poziom, nie ma co narzekac. Kiedy dexter zacznie sie pojawiac regularnie? bo jak rozumiem nadal jest tylko jeden odcinek nowej serii?

  10. #980
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ma ktoś może jakieś szybkie linki do pierwszych 3 sezonów Bones?