Strona 136 z 202 PierwszyPierwszy ... 3686126134135136137138146186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,360 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1351
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    wam też czasami sie spoilery nie otwierają, ja niektore widze dopiero jak wcisne quote
    konrad1000 tez o tym myle ale to by bylo za proste ja na ten serial

  2. #1352
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Może masz wyłączony JavaScript

  3. #1353
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    ale jest tak ze jeden mi sie otwiera a ten co pod nim juz nie :/, wszystko inne chodzi, jakies reklamy, gierki itp wiec chyba java smiga ok??ale sie nie znam ;/

  4. #1354
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    The Wire ma swoj wlasny rytm, nie kazdemu moze sie to spodobac
    Oglądnąłem pierwszy sezon. Fajny, ale nie super.

    Skąd wziąć kolejne?

  5. #1355
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    house jest obecnie jednym z najlepszych seriali komediowych, masakra genialne gagi prawie co odcinek

  6. #1356
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    jesli ktos dalej nie kuma, co sie dzieje w lostach, to na wielu forach poswieconych temu serialowi wlasciwie wszystko juz jest wyjasnione

  7. #1357
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Jeżeli chodzi o komediowe seriale to ja polecam The Office ! Genialny jest ten serial...

    Biuro / Office, The (2005) - Serial - FILMWEB.pl


    YouTube - Best Pranks on Dwight

  8. #1358
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Polecam wszystkim polski serial Pitbull! Naprawdę wciągający. Losty prisony i inne zagraniczne seriale wymiękają. Serial ma bardzo dobrą obsade i większość przedstawionych w nim faktów miało miejsce w rzeczywistości. Dużo wątków zostało zaczerpniętych z dokumentalnego serialu o polskich grupach przestępczych "Alfabet mafii"! Twórcy serialu wzorowali się także na dokumentalnym serialu "prawdziwe psy".
    Scena "prawdziwe psy"
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=GY3yxgV_mMM[/YOUTUBE]
    Scena Pitbull
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=CHBXi6p3xcg&NR=1[/YOUTUBE]

  9. #1359
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    jesli ktos dalej nie kuma, co sie dzieje w lostach, to na wielu forach poswieconych temu serialowi wlasciwie wszystko juz jest wyjasnione
    No i co piszą??

  10. #1360
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    to co pisza to pewnie głównie info ze spolierów i może jeszcze jakiś przeciek z ekipy (tak jak bylo na koniec jednego z sezonów) ale nie wiem bo nie czytam spoilerów. Co do odcinka s6e7 to sporo się wyjaśnia przynajmniej jeżeli chodzi to jak mowił Jacob ze ktoś przypływa do wyspy(można się było spodziewac). Nastepny odcinek "Recon" moze byc ciekawyc(zupełnie inne promo niż wyszystkie poprzednie) Jezeli chodzi o alternative reality to troche mnie zdziwiło to że
    no i chyba jest więcej kandydatów niż 6