Strona 160 z 202 PierwszyPierwszy ... 60110150158159160161162170 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,600 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1591
    Warto zwrócić uwagę na premierowe sezony The Good Wife i Modern Family jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji.Mogę polecić z czystym sumieniem.

  2. #1592
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    warto sobie odswiezyc Zbuntowanego Anioła

    http://www.serialeonline.pl calkiem spory wybor roznych seriali (nie wiem czy byla podawana ta strona tutaj)

  3. #1593
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    W celu zabezpiecznia finansowego dla rodziny zaczyna produkować narkotyki.
    edit: nie potrzebnie się produkowałem, nie widziałem postu Gratka
    Twój wpis przynajmniej zrozumiałem... Nie za bardzo kumam co oznacza "gotować mete"...

  4. #1594
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Ostatni odcinek lostow to czysta kpina Tak to jest jak sie przekombinuje z pomyslami i potem nie wiadomo jak wybrnac, najlepiej wszystkich usmiercic i niech sobie potem kazdy analizuje (np jak Warsaw - calkiem fajna teoria). Prawda jest taka ze zapedzili sie w kat i teraz oczywiscie, ze powiedza "taki mielismy plan od poczatku" a co maja powiedziec? zjebalismy i nie wiedzielismy co i jak wyjasnic bo sami juz nie wiedzielismy o co chodzi...

    Lostow powinni zakonczyc po 2 moze trzech sezonach, tak samo jak prisona powinni zakonczyc kiedys po pierwszym sezonie.

  5. #1595
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    @Jack: terminologia z serialu

  6. #1596
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Julia Stiles dołączyła do obsady 5. sezonu "Dextera", emitowanego na stacji Showtime. Aktorka wystąpi w 10. odcinkach. Jest to informacja oficjalna. Zdjęcia do nowego sezonu "Dextera" rozpoczynają się w tym miesiącu. Premiera 5. serii odbędzie się 26. września 2010 roku.

    According to the channel, Stiles will "play a mysterious young woman who forms a unique relationship with Dexter (Michael C. Hall) in the wake of the death of his wife.

    http://hatak.pl/news/8459/Julia_Stiles_w_Dexterze/

    Oby to nie był początek końca Dextera.


    Już 14.VI rusza 3 sezon True Blood, a pod koniec czerwca startuje Entourage

  7. #1597
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Nie za bardzo kumam co oznacza "gotować mete"...
    "Gotowanie mety" = wytwarzanie metamfetaminy

    "Braking Bad" polecam z czystym sumieniem, co prawda nie jest to serial z wartką akcją, raczej spokojny dramat, ale dialogi i aktorstwo są na najwyzszym poziomie.

    1 sezon (tylko 7 epizodow) to moim zdaniem wprowadzenie do mistrzowskiego 2 sezonu, 3 tez zajebisty, zal ze sie juz konczy.

    Po prostu TRZEBA TO OBEJRZEĆ !!

  8. #1598
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Zgadza się, zajebisty odcinek, nie mogę się doczekać następnego.

    Ostatnio edytowane przez Barry ; 10-06-2010 o 12:06

  9. #1599
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Obejrzę w takim razie...

    A ja wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek serialu Persons Unknown. Pilot serialu całkiem ciekawy, choć temat tak jakby już skądś znany (był kiedyś taki film z Dennisem Hopperem pt. House of 9 z takim motywem). Zapowiada się więc interesująco...

  10. #1600
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ale posucha