Strona 123 z 202 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,230 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1221
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Też nigdy nie widziałem lostów ani prison break, ten drugi wydawał mi się kompletnie debilny po tym jak każdy dzieciak się nim zachywał a nastolatki piały na widok głównego bohatera, więc na zasadzie przekory podziękowałem.

  2. #1222
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ma ktos linki do RS z Sopranos sezon 3 ale bez zadnego polskiego lektora qrwa
    dswiezam sobie serialik po raz kolejny ale cos plyta z 3 sezonem nie dziala, sciagnalem 2 z sieci z uniwersal z polskim lektorem

    jakby to cartman powiedzial:
    THE FUCK IS THIS??

    nie dziwie sie jak ktos mowi ze mu sie serial nie podobal a ogladal z lektorem, masakra

    no i tak jak polecilem Warsawawi, tak wszystkim polecam TheWire, po Sopranosach best ever, no chyba jezszcze X files

  3. #1223
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Znalazlem tutaj i raczej to wersja angielska The Sopranos Season 3 DVDRip - Katz Forums . Linki do rapida sprawdzalem i aktualnie dzialaja. Co do serialu jedno slowo genialny, mam kolekcje na dvd i czesto wracam do pierwszych sezonow, gdzie jeszcze zyla matka Tonego a on biegal z baseballem za dluznikami

  4. #1224
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    moze ktos poleci cos z komediowych?? nie weeds bo nudne, bardziej w stylu wlasnie that 70's filadelfi, mash, itp
    "Seinfeld" - klasyk pośród klasyków. O życiu satyryka stand-upowca i jego trójki przyjaciół. Polecam też "Curb Your Enthusiasm" - mocno improwizowany z dużą dawką ironii, wyśmiewający spotykane na każdym kroku, często idiotyczne, konwenanse. Główny bohater to współtwórca i scenarzysta "Seinfelda" Larry David (gra samego siebie, podobnie jak Jerry Seinfeld w "Seinfeldzie") - łysy, marudzący, krzykliwy żyd po 50-tce.

  5. #1225
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Też nigdy nie widziałem lostów ani prison break, ten drugi wydawał mi się kompletnie debilny po tym jak każdy dzieciak się nim zachywał a nastolatki piały na widok głównego bohatera, więc na zasadzie przekory podziękowałem.
    Ciekawe podejście. AA też openfoldujesz z przekory?

  6. #1226
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez viq Zobacz posta
    "Seinfeld" - klasyk pośród klasyków. O życiu satyryka stand-upowca i jego trójki przyjaciół. Polecam też "Curb Your Enthusiasm" - mocno improwizowany z dużą dawką ironii, wyśmiewający spotykane na każdym kroku, często idiotyczne, konwenanse. Główny bohater to współtwórca i scenarzysta "Seinfelda" Larry David (gra samego siebie, podobnie jak Jerry Seinfeld w "Seinfeldzie") - łysy, marudzący, krzykliwy żyd po 50-tce.
    ooo dobrze że mi przypomniałeś, sciagnalem niedawno CYE ale downswing i its always sunny sprawily ze mialem sporo innych zajec, wezme sie zaraz za robote,

    sciagnalem pierwszy sezon po tym jak zobaczylem larrego u lettermana, zrobił b.pozytywne wrazenie jako komik, dam znac za jakies 4 odcinki czy mi sie podoba

  7. #1227
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    jedna z lepszych rol Cartmana
    sezon 4 odc 10

  8. #1228
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    widzisz soprano, roznica miedzy nami jest taka, ze jak mi cos polecasz, to ja to ogladam a jak ja ci polecam... ;p
    obejrzyj pierwszy sezon losta, nothing more ;]

  9. #1229
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    jakby ktos byl ciekawy to wyszedl nowy odcinek HIMYM i TBBT

  10. #1230
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Ciekawe podejście. AA też openfoldujesz z przekory?
    heh dobrze powiedziane. tez kiedys nalezalem do hejterow losta ale w koncu zaczalem ogladac i 2 tygodnie wyjete z zycia :P