Strona 201 z 202 PierwszyPierwszy ... 101151191199200201202 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,001 do 2,010 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #2001
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    trochę bajkowate są te jego umiejętności, ale co zrobić
    Trochę Brat mnie próbował przekonać do tego serialu, mówiąc że bohater gra też w pokera. No to odparłem "I co, pewnie wie kto jakie ma karty, włącznie z kolorami?". Oczywiście go nie doceniłem, bo wie nie tylko jakie karty mają przeciwnicy, ale też co dojdzie

    Zacząłem oglądać The Strain - nowy serial o
    (to w sumie spoiler, bo nie jest to oczywiste od samego początku).
    Taki sztampowy serialik klasy B, miejscami lekko irytujący, ale da się oglądać.

    Wziąłem się też za Californication, całkiem fajny, ale po obejrzeniu paru odcinków zadaję sobie pytanie: Dokąd ten serial zmierza? Jest ciekawie, ale póki co całą fabułę można streścić zdaniem "Hank jest dupkiem i zalicza stada panienek". No, ale dobra, w końcu o to w tym serialu chodzi, więc nie ma co się nastawiać na wstrząsające zwroty akcji.

  2. #2002
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Zacząłem oglądać The Strain
    Nawet ciekawie się rozkręca. Może wyjdzie z tego wampiroapokalipsa (chociaż w tego typu serialach takie rzeczy się raczej nie dzieją, więc małe szanse). W każdym razie ma niezły klimat.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 23-08-2014 o 16:16

  3. #2003
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Polecam Hemlock Grove jeśli ktoś lubi takie klimaty. Trochę jak Miasteczko Twin Peaks. Dziwni ludzie, nadnaturalne moce, każdy coś kombinuje, ale nie wiadomo co dokładnie, jakaś tajemnicza supernowoczesna placówka biotechnologiczna w zapadłym miasteczku, na skraju lasu, wampiry, wilkołaki i takie tam inne różne. Jeśli komuś takie klimaty odpowiadają, to imho serial się w gatunku wyróżnia pozytywnie.

  4. #2004
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Przetestuję. "Miasteczko Twin Peaks" to serial wszech czasów, więc mam nadzieję, że nie wzywasz jego imienia nadaremnie
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 24-08-2014 o 13:41

  5. #2005
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Zacząłem oglądać "The 100", ale jest tak chujowy, że nie wiem, czy przebrnę przez więcej niż 2-3 odcinki.

  6. #2006
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Zacząłem oglądać "The 100", ale jest tak chujowy, że nie wiem, czy przebrnę przez więcej niż 2-3 odcinki.
    Przetrwałem około 7 odcinków i porzuciłem.

  7. #2007
    Dołączył
    Jul 2016
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    0
    Szczerze mówiąc mnie szkoda czasu na oglądanie seriali.
    Lepiej wyjść pobiegać, pospacerować, ładna pogoda jest.
    Albo na siłownię - to moje hobby.
    Seriale tylko przy zasypaniu, w łóżku jak się leży, można popatrzeć coś jednym okiem

  8. #2008
    Dołączył
    Aug 2016
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    0
    Gra o tron i Sherlock ;D wszystkim polecam. I młodym i starszym i kobietkom i facetom

  9. #2009
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    0
    Prison Break to mój ulubiony

  10. #2010
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Polecam Hemlock Grove jeśli ktoś lubi takie klimaty. Trochę jak Miasteczko Twin Peaks.
    Obejrzałem dwa odcinki i póki co bliżej mu do "Beverly Hills 90210" niż do "Twin Peaks". Niby jest pełno jakichś nadprzyrodzonych mocy już od startu (za dużo moim zdaniem - "Twin Peaks" było pod tym względem dużo bardziej subtelne), ale póki co do mnie to nie przemawia, a raczej wygląda jakby scenarzyści chcieli na siłę zaintrygować widza.