Strona 185 z 202 PierwszyPierwszy ... 85135175183184185186187195 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1841
    pacific w porownaniu do band of brothers to kompletne dno, zreszta imo ogolnie jako serial to dno, moze ze 3 odcinki wymeczylem

    tego drugiego nie mialem przyjemnosci, ale z tego co widze to 4 odcinki, wiec duzo czasu nie zmarnujesz wrazie co ;p

  2. #1842
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Może Ty po prostu nie zrozumiałeś Pacifica?? Mi się podobał, może nie aż tak bardzo jak Band of Brothers, ale na pewno warto obejrzeć...

  3. #1843
    a co tam do zrozumienia? tam sie nic nie dzialo, ZERO akcji, 3 min na odcinek max, band of brothers czy generation kill mialy ZAJEBISTY klimat i byly ciekawe nawet jak sie nie strzeleli, a tutaj nic, flaki z olejem

    jestem maniakiem serialowym, znam tez kilku maniakow serialowych, nie znam ani jednego co wytrwal z tym serialem do konca, dla mnie wniosek jest prosty, serial to gniot. Duzo roznych srednich seriali obejrzalem/ogladam od poczatku do konca, rzadko cos mnie tak odrzuca zebym nie wytrzymal z nudow i przestal ogladac

    w sumie to chyba pierwszy (oby ostatni) tak ogromny fail ze strony HBO
    Ostatnio edytowane przez 8dyb8 ; 03-06-2011 o 20:41

  4. #1844
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No widzisz, ja tez jestem maniakiem serialowym i mi sie ten serial podobał. Znam tez kilka osób, którym tez sie podobał. Więc jak zwykle bywa - punkt widzenia zależy po prostu od gustu. Ja też mógłbym powiedzieć, że wiele seriali, które uznawane są za kultowe to dla mnie gnioty, ale tak nie piszę, bo uważam, że każdy powinien sobie opinie wyrobić sam po obejrzeniu przynajmniej 2-3 odcinków...

  5. #1845
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Kapitalny odcinek, wlasciwie bez powiazan z innymi czesciami serialu. Goraco polecam. W klimacie odcinka "Men in Black" z Archiwum X. Z reszta ten sam rezyser.

    Millennium [2x21] Somehow Satan Got Behind Me

  6. #1846
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Trochę przypadkowo obejrzałem sobie serial Chase, a okazał się jednym z lepszych seriali sensacyjnych, jakie ostatnio widziałem. Świetna produkcja, dobra gra i przede wszystkim ciekawe kolejne odcinki. Obecnie leci podobny serial Breakout Kings, który również oglądam, ale do Chase się nie umywa nawet...

  7. #1847
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Jack, to Chase jeszcze żyje? Bo czytałem, że go ubili
    Hatak.pl - "Chase" anulowane!

  8. #1848
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No ja oglądałem pierwszy sezon (13 odcinków). Miałem go na dysku i do tej pory czekał na swoja kolejkę... Jeśli zapadła decyzja o anulowaniu to dla mnie to kolejna bzdura rodem z USA. Wszystkie dobre seriale pokasowali ostatnio...

  9. #1849
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No decyzje stacji potrafią wkurzyć, ale wiadomo jak jest. Liczy się tylko oglądalność bo od niej zależą wpływy z reklam. A wiadomo jaki hamburgery mają gust i potencjał intelektualny. Jednak w USA tyle tego produkują, że coś dobrego zawsze można znaleźć. Oglądałes Shameless czy Game of Thrones - dwa znakomite seriale, które wyszły w ostatnim czasie.

  10. #1850
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    A wiadomo jaki hamburgery mają gust i potencjał intelektualny.
    Jak to dobrze, że w Polsce jest inaczej