Strona 53 z 202 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #521
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Oprócz mnie i eLPe ktoś śledzi na bieżąco 7 sezon Bauera? Dzisiejszy odcinek kurde skończył się zadżebiście, teraz będzie tydzień katuszy ;(.

  2. #522
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    hehe no ja tez sledze na bierzaco. ostatni odcinek rzeczywiscie dobry byl. ten gosc ktorego teraz bauer bedzie szukal (ten z ktorym juma sie kontaktowal) to ktos z poprzednich odcinkow/sezonow? bo wydaje mi sie ze go skads kojarze.

  3. #523
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja troszkę zwolniłem, ale 6 już rozpoczęty , swoją drogą ciekawi mnie o ile Jack Bauer jest starszy między pierwszym a 7 sezonem? Bo chyba między 1 a 2 z tego co pamiętam są 2-3 lata przerwy

  4. #524
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Doli spowolniłeś? Pamiętam że ostatnio gadaliśmy na SB to byłeś w połowie trzeciego, a tutaj szósty rozpoczęty . Zgadzasz się ze mną (i dość powszechną wśród fanów opinią) że czwarty sezon był dość słaby, ale za to piąty nadrobił to wszystko z nadwiązką?

    Zdzisiu on grał w 24: Redemption - była scena na sam koniec podczas zaprzysięgania pani prezydent, podczas której on stał z boku i kazał "zlecić samobójstwo" tego przyjaciela syna prezydentowej. Możesz sobie też sprawdzić czy go z innego filmu nie kojarzysz:
    Jon Voight

  5. #525
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Szukam jakiegoś dobrego serialu komediowego, najlepiej wielosezonowego.
    Moje ulubione z tego gatunku to "That '70s Show" (1998) "[scrubs]" (2001) "Arrested Development" (2003)
    Może znacie coś podobnie zabawnego?

  6. #526
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Weeskacz może to banalnie zabrzmi... ale ja Simpsonów zacząłem oglądać dopiero 2 lata temu, chociaż znałem ich praktycznie całe życie, podobnie moi znajomi - wszyscy ich znają, a mało kto regularnie oglądał. Jeśli akurat nie oglądałeś to polecam na spróbowanie pierwszy sezon.

  7. #527
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Z komediowych, które lecą na Comedy Central podobają mi się najbardziej: "On, ona i dzieciaki", "Hoży doktorzy" i "Jak poznałem waszą matkę".

  8. #528
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    entourage!

  9. #529
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    " Jak poznałem waszą matkę" czyli "How i Met Your Mother" jest zajebisty ale zalecam do oglądania z napisami niż z lektorem z tego względu, że jest lepsze, dokładniejsze tłumaczenia, a ma to znaczenie przy niektórych żartach..


    'On, ona i dzieciaki" czyli " My wife and kids" tez jest super Szkoda, że tak szybko skończyli emisję tego serialu, bo mieli potencjał jeszcze na kilka sezonów, tym bardziej, że ostatni odcinek ostatniej serii skończył się konkretnym cliifhangerem
    . W sumie zakończono tak nie oczekiwanie bo główny aktor Michael Richard Kyle (w tej roli Damon Wayans) po ostatnim odcinku oświadczył ekipie, że już kończy z tym serialem

  10. #530
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    a wie ktos co dalej z entourage?